«АНАКОНДА»: кейс документального фільму про Дар’ю Білодід

2019 року компанія Mitsubishi Motors вирішила анонсувати в Україні першого бренд-амбасадора — Дар’ю Білодід, дворазову чемпіонку світу з дзюдо. Наша команда Havas Engage створила та втілила в життя комунікаційну стратегію цього проєкту, відзнявши цілий документальний фільм.

М’який шлях крізь світогляд дзюдо

Кожен день перед людиною стоїть безліч варіантів вибору, серед яких: зупинитись чи йти вперед до власної мети, не дивлячись на різні перепони?

Саме амбіційність та постійне прагнення до кращого об'єднали Mitsubishi Motors Україна та Дар’ю Білодід у бажанні співпрацювати. 

Адже Mitsubishi — це не тільки про якість, виразний дизайн, новітні технології та підвищену безпеку. Це дотримання особливої філософії за кермом.

Разом з брендом та Дар’єю ми запустили кампанію «М’який шлях», пропагуючи безпечний підхід до керування автомобілем. Шлях, прокладений згідно зі світоглядом дзюдо. А щоб розповісти, як амбіції та цілеспрямованість можуть стати рушійною силою успіху, ми зняли про спортсменку документальний фільм під назвою «Анаконда».

Документальний фільм «Анаконда»

Дар’я Білодід є наймолодшою двократною чемпіонкою світу з дзюдо (2018, 2019). Свою першу перемогу вона отримала у 17 років, і все завдяки невпинному бажанню рухатися до своєї мрії, залишаючись при цьому собою. Ми розуміли, що її приклад — це унікальна історія, яка може розкрити реалії життя великих спортсменів та надихнути молоде покоління на нові звершення, шлях для мотивації та вдосконалення.

Сюжет короткометражного фільму побудований таким чином, щоб з кожною хвилиною розкрити особистість Дар’ї Білодід з нового ракурсу. Ми бачимо, як з роками, спортсменка розвивалася, долаючи страхи та невпинно працюючи над собою.

І все заради мети, яку вона переслідувала ще з дитинства — Олімпійського золота. 

Дар’я відверто розповідає про труднощі, з якими постійно стикається, про головного суперника та про те, чому у середовищі спортсменів її називають Анакондою.

Режисером фільму виступила Анна Бурячкова, яка відома своїми роботами для музикантів «Океан Ельзи», Джамала, Pianoboy, Onuka, «Друга Ріка» та інших, а композитором – Ліка Бугаєва з гурту Zetetics.

Ще кілька фактів про фільм

• «Шлях до Токіо» – таким була робоча назва фільму. Ідея перейменувати його в «Анаконда» народилася під час зйомок.

• Чорновий монтаж фільму був показаний Дар'ї Білодід, а за кілька днів вона стала переможницею етапу Grand Slam у Парижі.

• Для 18-хвилинного фільму було записано понад 20 годин знімального матеріалу.

Команда проєкту:

Кирило Чистяков — Creative Director

Костянтин Мельников — Copywriter

Олена Гончаревська-Юхова — Art Director

Наталія Ковтун — Account Director

Production — Toy Pictures

1699