AR-маска для промоції спортивного/лайфстайл бренду @iamhoruna

Gwara Media
Gwara Media
For
Stanislav Horuna
Розробка інтерактивної маски для промоції культури спорту серед молоді та бренду українського каратиста Станіслава Горуни

Хто наш клієнт?

Гор́уна Станіслав Миколайович — український карате-атлет міжнародного рівня в категорії куміт́е (-75 кг).

Задача

Його команда звернулась до нас з запитом на створення гіфок, адже у Станіслава більше 75 000 підписників в інстаграмі, активна спільнота, якій цікавий спорт, стиль життя та розваги і менеджер бренду хотіла знайти нові методи взаємодіїз аудиторією.

Рішення

Замість первинної ідеї "гіфок" ми запропонували створення інтерактивної маски, яка б допомогла більше залучити аудиторію, створити новий канал взаємодії зі спортсменом та була віральною. AR-маски - це новий інструмент, який значно ефективніший та має віральніший потенціал за гіфки, моушн дизайн чи інші рішення.

Клієнт послухав нашу пораду і прийняв рішення співпрацювати з нами.

AR is a new black для побудови грайливих та щирих відносин з аудиторією

Gwara Media

Результат

Після стратегічної сесії з клієнтом  і серії ідей ми придумали концепцію маски, що перевіряє, наскільки ти гарно потренувався та виклався в залі - не важливо, в карате чи в тренувальному.

Нам хотілося зробити карате, значно більш нішовий спорт ніж, наприклад футбол, доступнішим і ближчим кожному та кожній, хто любить здоровий спосіб життя.

Наступними етапами були створення сторібоардів, збір референсів, дизайн та програмування  в SparkAR концепції маски.

Кожний медіапродукт - це робота великої команди дизайнерів, медіаменеджерів та маркетологів і в цьому проекті ми робили 5 ітерацій, оптимізуючи, анімуючи та покращуючи продукт.

І це не дарма!


Це перший наш продукт з ~мільйонним охопленням, працюємо далі для десяти мільйонів глядачів :)September 1, 2020, 12:21 PM
·
796
·
super 1

The project team

Сергій Прокопенко
Роман Борозенцев
Gwara Media
Gwara Media

Client

Stanislav Horuna
Stanislav Horuna
Home