Атмосферна айдентика для деревного вугілля Kaizer

Kaizer&Company — бренд з австрійським корінням, що спеціалізується на виготовленні деревного вугілля. Компанія дотримується екологічних технологій виробництва та використовує на 100 % природну сировину.

Завдання

Розробити логотип компанії і дизайн упаковки преміальної лінійки вугілля, які підкреслюватимуть благородне походження бренду й разом із тим — особливості продукту.

Рішення і реалізація

Влаштувати відпочинок біля вогнища з деревним вугіллям Kaizer — це екологічно й комфортно, бо: отримуєш тривале багаття без шкідливого їдкого диму, лише дрібку попелу та істинно смачне й швидке барбекю.

Kaizer — природний продукт для благородної атмосфери. І ці основоположні принципи — природності й благородності — ми органічно поєднали та втілили у візуальній системі бренду.

Логотип

Ми створили стриманий чорно-білий логотип у формі геральдичного щита, увінчаного короною і розділеного на чотири поля із символічними фігурами.

Полум’я, листя дуба, іскри вогню, сокира — на геральдичні елементи перетворилися невіддільні яскраві асоціації з продуктом, що віддзеркалюють його зв’язок із природою.

Додатково благородність, «правильність» бренду підтримує стійкий і суворо геометричний шрифт.

Побудований на модульній сітці, логотип легко адаптується до лаконічних спрощених версій без втрати суті. На такій же сітці виконана верстка паковання та всіх фірмових матеріалів.

Дизайн упаковки

Ми хотіли показати на упаковці її вміст, але не зображувати саме вугілля чи сценарії його використання. Тому замість того, щоб робити продукт об’єктом, наше рішення — перетворити його на природний образотворчий інструмент.

Те, що доведеться малювати чорним вугіллям, неабияк схвилювало нашу ілюстраторку. Проте з першими штрихами неординарним матеріалом вона по-справжньому відчула себе художницею: «Це було цікаво, незвично, експресивно, хоч і дуже брудно! :)».

Відтворювали різне — від простих текстур до ландшафтів — і кожна виконана вугіллям робота виходила по-своєму красивою, емоційною, навіть гіпнотичною.

Завдяки таким ілюстраціям для бекграундів ми наділили упаковку винятковою атмосферністю.

Більше того — прийом, який ми застосували, передбачав друк одним кольором. У такий спосіб нам вдалося забезпечити екологічність паковання й витримати лінію природності до кінця.

Результат 

Візуальний стиль деревного вугілля Kaizer так і навіває запах димку і викликає нестримне бажання вже найближчими вихідними влаштувати душевне барбекю.

Ця робота отримала дві срібні нагороди на Київському міжнародному фестивалі реклами — 2020 та Best Of у чотирьох категоріях конкурсу UKRAINIAN DESIGN. 

1650