Бачити більше: ребрендинг офтальмологічної клініки «Візіобуд»

Ребрендинг офтальмологічної клініки.

Клініка «Візіобуд» вже давно зайняла лідерські позиції: тут роблять складні операції, застосовують новинки офтальмологічних технологій. 9 років на ринку, найсучасніше оснащення та спільнота кращих лікарів: клініці є чим пишатись. Крім технологічних плюсів, у «Візіобуді» особливий підхід до Людини: тут уважні та чесні з клієнтами, намагаються подолати дискомфорт за допомогою домашньої атмосфери, турбуються та поважають своїх пацієнтів.

Але візуальний образ не зображав усіх цих переваг.

Тому задачею Brand Loft Agency було розробити брендинг, який візуалізував би унікальність клініки та й найголовніше – людяний підхід до кожного клієнта. «Ab interiora ad exterioribus (латина)», – від внутрішнього до зовнішнього. 

Ми шукали рішення, що підкреслить унікальну стратегію «Візіобуду» будувати здоров’я. Зазвичай більшість клінік має синьо-голубу гаму та упізнавані медичні символи у логотипах, але нам потрібен був образ, що розмовляв би із клієнтом без стресу і напруженості мовою здоров’я, а не діагнозів.

Передусім, ми вирішили подолати традиційну «медичність». Через уникнення прямих медичних асоціацій створили відчуття місця, де тебе заспокоять, розв’яжуть усі питання, із розумінням вислухають. Розпочали зі складного кольорового рішення. Поєднали теплий помаранчевий та благородний лавандовий. Таким сполученням дизайнери Brand Loft Agency зобразили людяний підхід до пацієнтів і професійне ставлення до справи. Додали трохи білого – кольору чистоти, стерильності та безпеки.

Емоційний посил «Будуємо здоровий зір» передали за допомогою логотипу. Основним графічним елементом якого став прямокутник — сукупність досвіду та професійних знань, цеглинка на шляху до збереження здорового зору. Таке сучасне переосмислення зберігає упізнаваний капітал бренду клініки «Візіобуд», але виглядає більш лаконічним та інноваційним. 

Клініка «Візіобуд» вже використовує новий образ.


2556