Багато паковань на багато смаків

Mirrolab розробили серію паковань для власних торгових марок мережі «Рукавичка»

«Рукавичка» — це 180+ супермаркетів на заході України. Окрім імпортних та вітчизняних брендів, у мережі є і власні торгові марки. Асортимент поповнили новими товарами і агентству mirrolab потрібно було розробити серію паковань для них. 

ТМ «Традиція»

Традиційність та якість — головні асоціації цієї ВТМ. Тому в нових пакованнях потрібно було зробити на них акцент. Якість передали через натуральні кольори, композицію та крафтові матеріали.

Проаналізувавши категорію і конкурентів, в mirrolab відійшли від шаблонних паковань, сфокусувавши увагу людини на перевагах продукту. Відмовились від плашок та типового розміщення продуктів.

Зефір

Щоб передати ідею, що зефір — легкий, смачний, святковий десерт, і в його смак можна повністю зануритися, команда mirrolab створила власну Зефірну країну.

В дизайні залишили логотип Традиція та бордовий колір технічних текстів, щоб була єдина стилістика елементів у всіх нових пакованнях. Відмалювали ілюстрації, які хоч і різні, але підтримують одна одну. В майбутньому сюжети можна доповнювати та розвивати. Весь фотоконтент розміщували однаково, щоб зберегти зв’язок між різними пакованнями.

Цукерки

Об’єднуючий дизайн-прийомом — поділ етикетки кольорами на дві частини. Для всіх наступних цукерок можна використовувати такий же прийом. Основний колір лишається бежевий, а для бокових площин підібрали інші кольори, які підкреслюють смак.

Суміш пластівців

Ціновий сегмент пластівців, в якій знаходиться цей продукт — середній +.

Спершу розставили логічну ієрархію акцентів, щоб люди швидше розуміли, з чим мають справу. Тому головний акцент на назві «Злаки», «Пластівці», «Суміш злаків», а смаки — другорядні. Їх відокремили асоціативними кольорами: зелений, голубий та оранжево-жовтий відтінки. Додали асоціативні фото.

Спеції

ТМ Традиція має цінове позиціювання середній плюс, якість — висока.

За сегментом бренд схожий на Премію від Сільпо. Але конкуренти — всі спеції, розміщені на прилавку.

Щоб відобразити преміальність спецій, в агентстві відійшли від логобуку «Традиція» і почали робити кардинальні зміни. Лишили тільки логотип, підібрали темний відтінок фону, змінили верстку і розміщення усіх елементів.

Снеки

В процесі розробки цих паковань опирались на вже розроблений дизайн снеків Традиція і орієнтувались на молоду цільову аудиторію. Для підкреслення смаку використали різні відтінки фону. Повітряність і легкість продукту передали за допомогою різних динамічних елементів.

ТМ «Кухарочка»

Повністю відійти від брендбуку не можна — треба було зберегти впізнаваність. Але в агентстві mirrolab роблять по-людськи, тому маленькими кроками косметично почали оновлювати стилістику паковання. А саме:

  • порівняли тексти і їх співвідношення, зменшили кількість накреслень шрифта і розміри
  • переверстали сторону з технічними текстами, відмовилися від білих плашок під текстом, щоб осучаснити паковання
  • підібрали приємні відтінки кольорів, додали градієнт, щоб виділити фото і підкреслити продукт
  • зменшили розміри червоної плашки, або лишили її тільки як плашку під логотипом, де це можливо

Мюслі

На лицевій стороні змістили акцент на продукт та смак. Щоб трішки осучаснити паковання та привернути увагу на полиці — підібрали динамічні фото, що відповідають смакам продуктів. Залишили прозору вертикальну лінію — так покупець бачить кількість продукту та присутність додаткових сухофруктів.


10696