«Більшість ближче»: кампанія другого ЛҐБТК+ кінофестивалю Sunny Bunny

Hexagon створили key visuals бренд-кампанії другого епізоду фестивалю ЛҐБТК+ кінофільмів

У 2023 році відбувся перший український ЛҐБТК+ кінофестиваль SUNNY BUNNY з бренд-ідентичністю, яку наша команда створила разом з дизайнером Максимом Ткаченком.

Команда фестивалю знову запросила нас, щоб створити нові візуальні елементи для бренд-кампанії другого епізоду заходу.

Ми продовжили працювати з темами людяності та відкритості, спрямовуючись на відтворення тенденцій в українському суспільстві. 

Дані незалежних досліджень показали, що більшість підтримує антидискримінаційні заходи щодо ЛҐБТК+ спільноти; ми вирішили інтерпретувати та відобразити це.

«Більшість ближче» — головний меседж кампанії, який стоїть за яскравими, текстурними макрофото.

Як і минулого року, фотографії ЛҐБТК+ осіб стали основою матеріалів. Це медіум, що працює безпосередньо на репрезентацію та видимість.

Макрофотографії людських тіл — алегорія; спосіб передати надихаючи та важливі для спільноти та союзництва результати опитувань — тих, хто налаштований проти рівноправ'я, стає все менше. 

Ця робота відображає різні аспекти одного прагнення — бути вільним. Статистика показує, що колись консервативне суспільство стало толерантніше; спільнота виходить на зустріч, відкритіше проявляючи себе; а ця робота виступає як свідчення цього прогресу у питаннях рівноправ'я.

Повний кейс на сайті Hexagon ✨

1424