Благодійна кампанія «Шлях до Перемоги» в мережі мультимаркетів "Аврора"

До річниці незламності, мережа мультимаркетів "Аврора" спільно з ініційованою Президентом України фандрейзинговою платформою UNITED24 та Art Nation Loyalty, запустила героїчну кампанію під назвою "Шлях до Перемоги". Вона стала голосом українського народу, яка мала на меті розповісти широкій аудиторії про сміливих і незламних українців. Марк Гемілл, зірка "Зоряних Війн", став амбасадором збору UNITED24.

Під час кампанії було зібрано 11,2 млн грн: українці зібрали 5 млн грн, мережа мультимаркетів "Аврора" додала 6,2 млн грн. На зібрані кошти придбали 2 дрони-розвідники RQ-35 Heidrun для захисників України.

Для створення проєкту, Art Nation Loyalty об’єднала кращих художників та сценаристів у роботі над героїчними коміксами про опір українців у перші місяці російсько-української війни. В 10 мальованих історіях висвітлені реальні події, які підтримували багатьох у складний час: про острів Зміїний, легендарного Привида Києва, фортецю Азовсталь та інші. Загальний наклад коміксів склав 30 000 примірників (це рекорд України).

Разом з мережею мультимаркетів "Аврора", ми розробили комплексну кампанію, що складалася з таких точок контакту з клієнтом:

 • Мальовничі комікси з історіями про супергероїв. 2 збірки українською та збірка англійською для міжнародної спільноти. Також, було створено ексклюзивне видання: 10 історій в одному томі під твердою обкладинкою (наклад 50 одиниць). Комікси були опубліковані в Україні, Польщі, Литві та США.
 • 30 благодійних фішок за мотивами коміксів “Шлях до Перемоги” та тубус для зберігання колекції. Кожна фішка = 1 гривня на дрон.
 • Комплекс POS-матеріалів для брендування магазину: постери, промо-стенди, цінники, наклейки на касі, воблери, шелфтокери.

 • Масштабна комунікаційна кампанія у Facebook, Instagram, TikTok, Telegram, YouTube, Viber.

 • Саундтрек для фандрейзингової кампанії “Шлях до Перемоги”, кліп до саундтреку.

 • Релізи на радіо: пісня “Шлях до Перемоги” розпочала комунікаційну кампанію 24 лютого на більш ніж 20-ти радіостанціях у річницю повномасштабного вторгнення.

 • Додатково мережа "Аврора" організувала благодійний футбольний турнір серед жіночих команд "Аврора Cup – Шлях до перемоги-2023" (відбувався з 25 по 28 лютого). В останній день турніру відбулася велика благодійна гра, в якій взяли участь відомі представники українського шоу-бізнесу та спорту, блогери та тік-токери.

 • Лендинг про благодійну кампанію.

 • Залучення відомих особистостей та інфлуенсерів.

Механіка акції лояльності "Шлях до Перемоги":

За кожну покупку на суму від 80 грн. в мережі мультимаркетів "Аврора", клієнт отримував одну фішку. Кожна фішка = 1 гривня на дрон. Прибуток від продажу коміксів, фішок та тубусів перераховувався через платформу UNITED24. Також, усі охочі мали змогу задонатити будь-яку суму на банку акції в Monobank.

В кінці квітня 2023 розпочався новий збір організований редакцією найбільшої інформаційної вайбер-групи в Україні – "БЛИСКАВКА" ТА UNITED24 за підтримки Viber Україна, FAVBET та Аврори Мультимаркет. Всі учасники мали можливість виграти ексклюзивні комікси "Шлях до Перемоги" з підписом Валерія Залужного, Марка Гемілла (Амбасадор збору UNITED24 та американський актор із "Зоряних Війн") та отримати цінні подарунки від партнерів.

Результати

Ми запропонували нове для українського ритейлера рішення, як підвищити впізнаваність бренду за рахунок програми лояльності з благодійною складовою. Кампанія відповідала вимогам часу та потребам українського клієнта, інтегруючи процес донейтів у буденні для українців речі.

Кампанія відбувалася з 22 лютого, 2023 до 30 квітня, 2023.

Всього було зібрано 11,2М грн: українці зібрали 5 млн грн, мережа мультимаркетів "Аврора" додала 6,2 млн грн. Зібрані кошти передали через фандрейзингову платформу UNITED24 на придбання 2х дронів-розвідників RQ-35 Heidrun для наших захисників.

 • Загальний трафік в магазинах мережі Аврора збільшився на 27%.
 • UGC досяг 22,2К відео під офіційний саундтрек кампанії в ТікТок. 
 • А загальне охоплення у соціальних мережах — понад 5,1М.
 • Отримано 22М+ переглядів трендів #шляхдоперемоги та #шляхдоперемоги🇺🇦 у ТікТок.
 • Створений в рамках кампанії комікс "PEREMOHA: Victory for Ukraine" отримав срібну відзнаку книжкової премії Бенджаміна Франкліна (США). Премія Бенджаміна Франкліна вважається однією з найважливіших національних нагород для незалежних видавців у США.

Про клієнта

Мережа мультимаркетів "Аврора"

Мережа мультимаркетів "Аврора" є лідером у сегменті магазинів формату "one dollar store" в Україні. Мережа мультимаркетів налічує понад 1000 магазинів.

166