«Бо тут свої» – рекламна кампанія житлового комплексу

Креативне агентство mirrolab створило рекламну кампанію для житлового комплексу «Містечко Козацьке»

Ситуація

У Франківську дуже висока конкуренція в будівництві. Кількість нових квадратних метрів на одну особу більша, ніж у Києві. Виділятися серед такої маси забудов стає все складніше.

Житловий комплекс «Містечко Козацьке» будувався з 2017 року. Попередня комунікація віджила своє – потрібно було знайти нові шляхи привертання уваги.

Щоб допомогти розробити рекламну кампанію, забудовник звернувся до креативного агентства mirrolab.

Рішення

Як завжди агентство спершу поспілкувалося з аудиторією. Це жителі наближених районів Івано-Франківська, які вперше купують квартиру в новобудові. З інтерв’ю та фокус-групи агентство зрозуміло – найцінніше це оточення. Люди, які житимуть навколо. І найкраще, щоб хтось був свій. Порадитись, поговорити, випити кави, дізнатися про забудовника, зайти в гості. Коли є свої – стає спокійніше.

Так і з’явилася ідея – бо тут свої. Свої – це коли ти всіх знаєш, коли поруч – друзі, коли позичити можна будь-що, коли не страшно залишити дитину у дворі. 

Етапи комунікації

Спершу агентство хотіло розказати, що у Козацькому живуть свої. Забрало лелеку з логотипу комплексу і перетворили його на бренд-героя – Бусько. Усі етапи комунікації поєднали слоганом “Бо тут свої”, який щоразу промовляв Бусько. Щоб зробити його привітним і затишним – малювали ніби від руки, як у добрих дитячих мультиках. Лелека оселився на яскравому червоному фоні, що повторює колір патерну на будинку. Це допомогло виділитися серед усього інформаційного шуму міста.

Ідею продовжили у радіо. Записали три ролики, де сусіди заходять у гості до Буська за чимось потрібним. Це особливо частий сюжет, коли всі свої лиш заїхали.

Наступний етап – підкріпити головне повідомлення і донести переваги Козацького. Бусько розказав про все унікальне, що вирізняло ЖК серед конкурентів.

Оскільки працювали в економ-сегменті, ціна має дуже вагоме значення. Про вартість, умови купівлі та знижки теж розповідав свій сусід Бусько.

Додатково потішили своїх новорічними повідомленнями та сюжетами з Буськом і жабкою.

Будинки здавали, квартир лишалося все менше і в заключній хвилі Бусько натякав поспішити купувати. Це повідомлення для тих, хто не хотів чекати, а одразу придбати та починати ремонт.

Результат

За 4 місяці кампанії, у непростий для нерухомості сезон, отримали такі результати:

  • кількість цільових звернень у соціальних мережах зросла на 110%
  • цільові звернення через сайт зросли на 133%
  • цільові звернення у центр продажу зросли на 60%

Ось так агентство з Буськом створили теплу, живу і милу кампанію. Бо тут свої!1613