Brand identity Pawa

TWID cтворила айдентику та команду рейнджерів для венчурної студії Pawa

Pawa — ML venture studio

Pawa — це смілива молода команда, що розвиває стартапи та продукти в сфері machine learning. Їхня історія розпочалася з гучного запуску додатку Reface.

Вони звернулися до нас за допомогою з пошуком своєї візуальної ідентичності. Ми розпочали зі стратегічної сесії з командою Pawa, де сформулювали позиціонування та вивели основні принципи, на які спирається бренд.

Twid & Pawa
Twid & Pawa

Персонажі

Pawa — командні гравці. Вони шерять своєму партнеру 4 рушійні сили, які здатні перетворити ML ідею на успішний продукт. Саме це ми поклали в основу їхньої айдентики: 4 герої, що уособлюють собою Зростання, Машинне навчання, Інвестиції та Продукт.

Разом вони — Pawa team — потужний заряд енергії, що допомагає ідеї стати вагомим гравцем на ринку.

Чи бачили ви інший венчурний бізнес, айдентика якого будується на маскотах? Ми — ні!

Twid & Pawa
Twid & Pawa
Twid & Pawa
Twid & Pawa

Логотип

В нашому випадку логотип — це не просто емблема. Це символ, який супергерої можуть носити на грудях! Його форма відображає їх сутність — рушійну енергію. Так його нариси утворюють першу букву назви Pawa.

Twid & Pawa

Дизайн-система

Всі супутні елементи айдентики мають посилювати образ наших героїв: сильні, помітні, надлюдські. В результаті ми отримали систему, в якій і характерна робота зі шрифтами та кольором може виступати самодостатнім проявом айдентики, і персонажi також можуть використовуватися самостійно, в залежності від контексту.

А щоб зібрати всі складові в єдину композицію ми використовуємо просту сітку ділення макету на рівні частини.

Twid & Pawa
Twid & Pawa
Twid & Pawa
Twid & Pawa

Шрифт

В основу нашої типографіки покладено масивний шрифт, натхненний заголовками з супергеройських постерів, коміксів та артів. В пару до нього ми обрали спокійний функціональний гротеск.

Twid & Pawa

Колір

Помітили, що наші герої виконані в монохромній палітрі? Ми не збиралися робити їх милими. Навпаки, всі їх зовнішні особливості транслюють певну загадковість та трохи войовничості!

Ми обрали графітний сірий та білий, щоб доповнити темне виконання героїв. Також для розставлення акцентів використали 4 додаткових кольори, за допомогою яких можна виділяти окремі слова або текстові блоки.

Twid & Pawa
Twid & Pawa


1
2187