BRAVO – Айдентика для спортивної медіаплатформи в Кувейті


Тип дизайну: Бренд айдентика

Сфера бізнесу: Медіа

Клієнт

BRAVO — це спортивна медіаплатформа в Кувейті, створена професійними спортсменами для просування досвідчених спортсменів Кувейта та спортсменів-новачків. Вона пропонує різні види сервісів: прямі трансляції, огляди, спортивні новини та події, професійну фотозйомку та відео для окремих спортсменів. Доступ до контенту платформи відкривається за передплатою.


Цілі дизайну

Наш клієнт поставив собі масштабне завдання збільшити поінформованість щодо спорту у Кувейті та створити глобальну платформу з різними видами спорту, на якій будуть матеріали як досвідчених спортсменів, так і новачків.

Головні супергерої в очах спортсменів — вони самі, а їх мотивація — визнання. Наші клієнти поставили собі за мету дати це визнання спортсмену. Клієнтам дуже відгукується бренд «Nike» і вони хотіли надати своєму бренду такий само енергійний характер та настрій героя.

На ринку Кувейту у нас був лише один конкурент, він висвітлював лише спортсменів «про»-рівня та лише кінний спорт. На нашій платформі вже на старті будуть два види спорту – кінний спорт та великий теніс.

Тому нашим завданням було створити унікальний і відомий образ бренду, орієнтований на визнання.

Концепт

Спорт – це енергія та рух, вони живуть у кожному з нас. Потрібно лише задати їм напрямок.

Шлях спортсмена вимагає багато зусиль, часу та концентрації. Йому потрібен поштовх — імпульс, щоб відкрити друге дихання, стрибнути вище голови, зробити неможливе і на фініші почути заслужене: «Браво!».


Ідея імпульсу є абсолютно у всіх елементах дизайну:

Основна графіка

Фірмова графіка передає імпульс у кожній деталі. Ми бачимо коло, в епіцентрі якого спортсмен: платформа створена навколо нього, він на головній сцені та у головній ролі. Коло пульсує, як серцебиття спортсмена. Воно має спрямованість та силу, як і сам імпульс.

Кольори

Помаранчевий символізує енергію, іскру. Крім цього, помаранчевий колір неофіційно символізує Кувейт із його печерами та піском.

Ми використовуємо чорно-білий фон, щоб підкреслити, як сяє вогненна енергія спортсмена.

Типографіка

Складається зі сміливого гротеску, який завдяки своїй витягнутій формі виглядає впевнено та динамічно. Естетика шрифту доповнює образ спортсмена-героя, переможця, що сходить на п'єдестал. Для оформлення заголовків використовується динамічний прийом зміщення (shifting), який також підтримує ідею імпульсу та руху.

Лого

У букві О ми візуалізуємо порив спортсмена. Це не лише імпульс, а й камера об'єктива, яка знімає успіхи спортсмена. Такий підхід допомагає пов'язати логотип із графікою та робить айдентику більш послідовною.

Ми відмовилися від використання знаків у логотипі, оскільки для стартапів важливо зосередити увагу на назві. А абстрактне зображення, що візуалізує вигук, погано запамятовувалося б.Фотографії

Навіть у фотостилі ми передаємо ідею імпульсу за допомогою прийому рекурсії.

Для медіаплатформи дуже важливо передбачити, як фото-та відеоконтент будуть взаємодіяти з елементами стилю, тому ми розробили багато форматів використання та оформлення фотоконтенту.


Цікаві деталі проекту

  • Це перша медіаплатформа у Кувейті, яка оглядає різні види спорту.
  • Власники платформи – колишні спортсмени. Тому вони чудово розуміють свою ЦА!
  • Найпоширеніші кольори серед спортивних платформ – синій та червоний. Ми відмовилися від них на користь чорно-білої палітри та помаранчевого акценту.
  • Нашою фокус-групою була група професійних спортсменів із Кувейту.


Що ми зробили в результаті:

  • Супергнучку систему айдентики, яку можна використовувати скрізь, на фізичних та діджитал-носіях.
  • Ми виділилися серед конкурентів за допомогою кольору та унікальної графіки.
  • Сформували айдентику, побудовану навколо спортсмена, а не продукту.
  • Клієнт зможе масштабуватися без обмежень, а наша айдентика вирішуватиме його завдання.


Команда проекту:

Дизайн-директор: Михайло Самоваров

Тімлід: Олександр Гусаков

Графічний дизайнер: В'ячеслав Барладян

Проєктна менеджерка: Марина Близнюк

Дизайн кейсу: Анна Федорович, Антон Букорос

Анімація: Вадим Ревін

Ще більше цікавих дизайн-рішень — в повній версії кейсу на Behance

1
3471