Бренд Mustafaev — психологія для щасливих людей

Розробка особистого бренда Mustafaev: від дослідження до комунікації

Челендж

У нашій країні психологія часто асоціюється з душевними розладами або психіатричними хворобами. Якщо ти звертаєшся до психолога — у тебе щось не так або ти якийсь не такий. Насправді це міф. Психологія створена, щоб робити людей щасливими. Щоб життя людей ставало більш відкритим, комфортним, а ти розумів себе ще краще. Саме такі погляди розділяє гештальт-терапевт Геннадій Мустафаєв – один з кращих дипломованих практиків України.


Мета

Разом з Mustafaev ми віришили зламати цей стереотип про психологів та познайомити авдиторію з сучасними методами. Щасливі люди не ігнорують проблеми, а вирішують!

Логотип

Логотип бренда Mustafaev одночасно відображає: першу літеру імені Геннадій та слово «гештальт» — феномен незавершеної дії. Коли людина задоволена результатом, або зробила те, про що давно мріяла — гештальт закривається. Mustafaev допомагає розібратися, віднайти та закрити ці гештальти. Тому стрілки його лого направлені для завершення руху. 

Персонажі 

Персональний бренд завжди будується навколо особи, її репутації та компетенції. Тому важливою частиною айдентики стали персонажі: сам Геннадій та його клієнти. Їх стиль схожий на прості закарлючки, які клієнти часто малюють у нотатках під час сеансів терапії. А самого Mustafaev виділяє ще його фірмовий жовтий шарф, ну бо це його улюблений :)

Нотаткове альтер-его Геннадія комбінується з візуальними елементами та живе у носіях, де він гойдається на логотипі чи зазирає у фірмову папку.

Але також Mustafaev відмічає, що існує більш складний світ емоцій та відносин, які виникають у різних людей та за різних обставин. Тому ми створили «чернетку Всесвіту», перемістивши стосунки людей у 2 системи ілюстрацій. 

Системи ілюстрацій

— Система "It's fine"
(освіта, івенти та групова гештальт-терапія)

Уявіть, що ви сидите на лекції першої ступені курсу «Гештальт-терапевт» та слухаєте, як Генадій розказує щось надцікаве про психологію. Ви емпатійна людина, тож проживаєте почуте на собі, аж тут — бац! І ви такі: «Воу, та це ж про мене, слід повести себе інакше!» — і поки ваш гештальт закривається, ви в брендованому щоденнику Mustafaev навшидкоруч замальовуєте скетч образів з голови, щоб не забути.

Метафора «швидкого дудлу» є основою для комунікацій з груповою діяльністю Геннадія. Зазвичай, це весело та позитивно. Тому ця система ілюстрацій передбачає яскраві насичені кольори. Людські емоції, зображені у життєвих ситуаціях, завжди кумедні та гіперболізовані.

Ми створили динамічну систему-конструктор ілюстрацій, яку завжди весело та просто компонувати для виготовлення нових скетчів. Нові необхідні об'єкти ілюстрацій з легкістю можна створити навіть без глибинного знання графічного дизайну.

Ці ілюстрації стали наскрізною темою і брендових носіїв. Такі схожі на нас герої та сам Геннадій взаємодіють з текстилем, візитівками та іншими носіями.

Система "That feeling"
(індивідуальна та парна терапія)

Терапевтичне лікування передбачає глибоке пропрацювання внутрішніх проблем людини в індивідуальній роботі з психологом. Це окремий складний та інтимний процес, що на нашу думку потребує особливої візуальної комунікації.

Ця система використовує більш темний відтінок зеленого кольору та мінімалістичну темну систему геометричних ілюстрацій.

Персонаж Геннадія тут не з'являється — бо мова йде лише про людину, її внутрішній стан та відносини з навколишнім світом. Обличчя приховані, адже психолог зберігає конфіденційність терапії, та емоційний стан також залишається загадкою. Лише елементи малюнку натякають на сенси у ілюстрації.

Типографіка та палітра

Для комунікації бренду ми використовуємо 2 гарнітури: Futura та Garamond. В основі їх поєднання метафора: для створення веселого майбутнього потрібні глибинні знання з психології та досвід.

Логотип та усі заголовки утворюються позачасовим гротеском Futura, що додає бренду прогресивності. Основний текст використовує старовинну антикву Garamond, що надає бренду «книжковості», «класичності», та надає відчуття професіоналізму та уваги до деталей.


Над проєктом працювала команда
Бюро Маркетингових Технологій:

  • Алі Назар — Creative Director
  • Алі Ніна — Strategу Director & PR Director
  • Домченко Влада — Senior Designer
  • Ковтун Влад — Copywriter
  • Кулібаба Світлана — Client manager
  • Кузьменко Поліна — Designer
  • Мартиненко Анастасія — Client Director
  • Поп Сабіна — Designer
  • Посад Влад — Art-Director
  • Терещенко Олена — PR-manager
2349