Бренд та комунікація для додатку Raptom

Створили новий бренд додатку для страхування авто. Провели кабінетне дослідження, створили айдентику, неймінг і комунікацію.

Задача

Команда додатку прийшла до нас з запитом запустити на ринок оновлений бренд, зробити його цілісним та донести суть продукту.

Raptom — це додаток для страхування авто. 

Але головна фішка не лише в покупці страховки, а й в тому, що додаток допоможе вирішити страховий випадок за тебе в разі ДТП.

Стратегія

Для того, щоб зрозуміти ситуацію в категорії і розповісти про Raptom зрозуміло, ми розпочали з кабінетного дослідження, в якому взяло участь близько 100 респондентів. З дослідження стало зрозуміло, що для того, щоб отримати виплату від страхової часом треба бути або стати юристом. І люди витрачають на це багато часу.

Страховки в житті людей

Аудиторія

На глибинному інтерв'ю ми познайомилися з Костею. Він сучасний, йому років 30. Він не фанат Кремнієвої долини та Ілона Маска, але завжди в курсі подій. Нехай це презентація нового айфону чи запуск ракети. 

Все, що треба Кості після ДТП, відремонтована машина.

Костя надихнув нас на стратегію. 
Її можна описати одним словом: ШВИДКІСТЬ

З додатком швидше обереш та купиш страховку, швидше вирішиш страхову тяганину і продовжиш робити те, що любиш.

RAPTOM — ЦЕ ДОДАТОК, ДЕ СТРАХУЄШ,
А РАПТОМ ЩОСЬ — ШВИДКО РЕМОНТУЄШ

На декількох глибинних інтерв'ю ми зрозуміли, що назва Sdelky більше асоціюється з фінансами, ніж страхуванням. Тому вирішили її змінити.

Так Sdelky стали Raptom.

Айдентика

Ідея айдентики в колі, яке залите градієнтом і нагадує кнопку SOS, STOP. Ми шукали елементи, які легко запам'ятаються і пояснять просто суть додатку.

Щоб зрозуміла навіть п'ятирічна дитина. Для цього придумали айдентику з фігурами, які деформуються при ударі і вирівнюються одразу після вирішення ДТП.


Комунікація

Раптом щось — вирішуй швидко

Придумуючи ідею комунікації, ми зрозуміли, що водій, який потрапляє в ДТП засмучується не лише через нього. Але й через те, що його плани зміняться. Бо він їхав собі спокійно в офіс, а якийсь зівака на шкоді його поцарапав.

Крім стресу, паперової тяганини зі страховою, він змушений перенести або відмінити свої справи. І це засмучує найбільше.

Навіть невелике ДТП – велика неприємність. Але її можна вирішити. Не потративши на це цілий день.
Оскільки ми рекламуємо не лише фішку додатку, але й покупку страховки, в нас з’явився додатковий меседж.

Раптом щось — купуй швидко.

Результати

Після тестового запуску реклами ми зрозуміли, що потрібно змінити, покращити в самому додатку. І надалі допомагаємо команді клієнта реалізовувати нову стратегію. Також до додатку приєдналися більше 100 нових СТО-партнери по всій Україні.

3005