Брендинг для Pava Logistics

Pava Logistics Inc — логістична компанія у США, яка вже понад 11 років обслуговує клієнтів у 48 континентальних штатах, співпрацює з великими національними брендами та здійснює перевезення вантажів 24/7. Для Pava Logistics ми працювали над брендингом, СММ та розробили сайт-візитівку.

Завдання

Нашим завданням було створити презентабельне «обличчя» компанії через розробку фірмового стилю, зручного для користувачів сучасного сайту й активної присутності Pava Logistics у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Ми почали роботу з брендування: розробили логотип, який транслює лаконічність та чітку місію компанії, та брендбук. Потім згідно з ним створили сайт-візитівку, орієнтуючись на цільову аудиторію та запити клієнта, а також попрацювали над якісним наповненням соцмереж.

Логотип

Логотип містить унікальну шрифтову композицію та основні фірмові кольори: чорний та бордово-фіолетовий. Особливу увагу ми приділили літері P, зробивши її впізнаваною та акцентною.

Вільний простір навколо логотипа забезпечує найкраще візуальне сприйняття та не передбачає будь-яких додаткових графічних елементів. Не допускається використання будь-яких інших кольорів, ліній, контурів тощо. Також не допускається будь-яке обертання логотипа — можливе тільки його горизонтальне використання.

Фірмова продукція

Фірмова продукція виконана у кольорах компанії — білому, бордово-фіолетовому та чорному. У брендбуці ми пропрацювали зразки фірмового одягу та кепок водіїв, а також брендування транспорту, щоб викликати безпосередню асоціацію з брендом. Кольорову гаму легко комбінувати й адаптувати до будь-якого формату.

Розробка прототипу

Ми розробили структуру сайту, з якою користувачам легко орієнтуватися та пересуватися ресурсом. Блоки сайту зручно розташовані і їх легко знайти. Структура сайту та прототип створені з урахуванням побажань замовника та потреб потенційних клієнтів.

Сайт компанії

Сайт лаконічний та зручний: з першого погляду зрозуміло, як він працює та куди потрібно клікати. Ми розділили акцент на сайті: деякі сторінки спрямовані на залучення клієнтів, а деякі — на водіїв. У такий спосіб ми закрили потребу клієнта в отриманні замовлень та водночас залученні нових кадрів.

Сайт компанії працює однаково добре і в десктопній версії, і на мобільних пристроях. Весь функціонал та дизайн адаптований до будь-якого формату гаджетів, тому користувачам зручно шукати потрібну інформацію з будь-якого пристрою.

СММ

Ми подбали й про цілісний вигляд сторінок у соцмережах: створили інформативні рекламні пости з якісними зображеннями. У процесі підготовки контент-планів опиралися на узгоджену стратегію просування та фірмові кольори, аби створити єдине візуальне враження у потенційних клієнтів. Використали «живі» фото працівників з робочих поїздок, а також тім-білдингів, щоб зацікавити водіїв, які хотіли б працювати в Pava Logistics. 


912