Брендинг для пива Brater

Новий бренд пива Brater — про дружбу, фан та довгождані зустрічі.

Ігристе п’ють, коли святкують, коньяк — коли сумують. А пиво — напій, який збирає довкола себе друзів. Адже всі круті історії найкращих друзяк починаються зі слів «зустрілись ми якось за пивом». Новий бренд пива Brater саме про це — дружбу, фан та довгождані зустрічі.

Клієнт

Brater — це лагер, що варять за чеською технологією в Львівській броварні. Щоб зайти у кращі паби країни, Brater'у був потрібен виразний брендинг та комунікація. 

Аудиторія

На відміну від європейських поціновувачів пива, які щодня засідають в дерев’яних пабах, українська аудиторія зовсім інша. Ядро ЦА Brater — 25-літні молоді люди, яких не вразиш середньовічними мотивами та 400-річним досвідом, як це роблять вітчизняні пивні бренди. Для «наших» зібратись в пабі — це довгоочікувана пауза на зустріч із друзями. Адже вони живуть в надшвидкому темпі та часто забувають про важливість замінити переписки в месенджерах на реальні зустрічі з найближчими людьми. Про це нагадує їхній бро — Brater.

Неймінг

Назва бренду народилась від чеського слова «bratr», тобто брат, і класно лягла в саму концепцію: Brater — це бро, на появу якого всі чекають, і тільки тоді, коли всі в зборі, можна розслабитись та відпочити.

Айдентика

Brater — не крафтове пиво, але це не привід бути звичайним та нудними. Це пиво з густою піною та легким характером, тому ми розробили яскравий сучасний дизайн, який би привертав увагу з першого погляду. Виразний жовтий колір асоціюється з пивом та вирізняє Brater серед інших (переважно «зелених» та «коричневих») пивних брендів. Текстовий логотип починається з малої літери, щоб дружній характер бренда, який не намагається виправити тебе або чомусь навчити. Водночас логотип нагадує дороговказ, щоб точно зорієнтувати покупця у правильному напрямку.

Братер вже можна замовити до свого пабу чи додому тут: brater.com.ua

Більше проектів тут gram-branding.com


1
2122