Брендинг для страхової Colonnade

Страхування без зайвих рухів: розповідаємо, як зробили все не так, як прийнято, та вивели Colonnade на ринок B2C

Colonnade — це нова страхова компанія?

Colonnade існує ще з 1998 р. Проте донедавна компанія працювала лише з бізнесами: відмінно справлялася зі страхуванням заводів, автопарків та різними бізнес-ризиками.

У 2019 році страхова вирішила вийти на B2C ринок: без офісів, тонн паперу й роздутого штату працівників. Стартували з найзрозуміліших страхових продуктів на ринку — КАСКО та Автоцивілки. 

Ми мали придумати, як запустити повністю діджитальну страхову

З чого ми почали?

Ми провели серію інтерв’ю з водіями та користувачами страховок і з'ясували, що люди не розбираються і не хочуть розбиратися в страхових тарифах і продуктах. Часто навіть не знають, від якої страхової їхня автоцивілка.

Попри це, їм приходиться днями копирсатися в умовах договорів, спілкуватися зі страховиками, возитися з папірцями. І це бісить.  

Ми зрозуміли, що наш ворог — це зайва метушня навколо покупки простої на перший погляд страховки 

Це допомогло нам створити позиціонування B2C бренду Colonnade:

Cтрахування без зайвих рухів


Як це працює на практиці? 

Наше КАСКО та Автоцивілку можна оформити онлайн за 1-2 хв. Без паперів, відділень, надокучливих дзвінків та всього цього.

Ми створили сучасне страхування з простою та щирою комунікацією, що зрозумілою мовою пояснює всі важливі моменти буквально на пальцях:  

Стартова комунікаційна стратегія Colonnade — Розповідаємо про страхування на пальцях


А яка ідея візуальної айдентики?

Лого ми отримали в спадок від материнської компанії Colonnade, тож його змінювати не могли. Ми перефарбували його в яскравий оранжевий (колір оптимізму) та створити навколо нього новий крутий світ.

Єдиним фотореалістичним елементом бренд-айдентики є руки. Хоча страхова повністю діджитальна, з допомогою рук ми зберігаємо певну інтимність і людяність. Відкриті долоні асоціюються з чесністю та прозорістю. Пальці вказують, спрямовують і допомагають донести меседжі комунікації. Наші руки з'являються з кіл або порталів овальної форми, це додає зображенням певної магічності. 

Другий впізннаваний елемент айдентики –– кульки. Вони є метафорою захисту та нагадують кульки пінопласту, якими засипають крихкий товар при транспортуванні. У поєднанніз руками вони створюють навколо себе грайливу атмосферу, розбавляють собою всю серйозність страхового ринку.

Наші пружні кульки немов заповнюють собою кожен з форматів, вони відстрибують, пересипаються з об'єкта на об'єкт.

Ми намалювали величезну кількість стікерів, які зробили нашу айдентику добрішою, веселішою та не такою формальною.

Які перші результати? 

Новий брендинг добре прижився у Colonnade: команді легко доносити позиціонування клієнтам, всі з радістю носять брендовий мерч, СММ збирає багато лайків, а сайт — конверсії. Ми от-от запустимо перший промо-ролик для онлайн-КАСКО, що створений на основі елементів айдентики.  Підписуйтеся на брендові сторінки в Facebook та Instagram і стежте за оновленнями ✌️

1978