Брендинг "Gurman Polski"

Gurman Polski - мережа магазинів польських продуктів, які вже понад 10 років працюють на ринку Іспанії.

Завдання

Виділитись серед конкурентів, знайти додаткові можливості для росту бізнесу, сформулювати позиціонування бренду, оновити та систематизувати дизайн і комунікації.

Проблема

Аналіз основних конкурентів показав, що всі гравці дуже схожі між собою, в них схожий асортимент, схожі ціни, і в жодного немає явних унікальних атрибутів й ідеї позиціонування.

Основними клієнтами цієї категорії магазинів вважаються поляки, а також українці, росіяни, білоруси (в таких магазинах є продукти, яких немає на полицях іспанських супермаркетів). Концентрування саме на такій цільовій аудиторії було основним фактором, що стримує зростання - дуже обмежена кількість потенційних клієнтів.

Рішення

Ми запропонували знайти точки росту в залученні до цільової аудиторії всіх місцевих жителів і, при цьому, не втратити постійних клієнтів. Головна ідея лягла в запрошення “Спробуй Польщу на смак”. Детальні та смачні описи товару іспанською, рекламні матеріали та новий формат магазину, мають знайомити відвідувачів з досі не дуже знайомою продукцією, які страви з неї можна приготувати та закликають “Спробувати щось новеньке”.

Місія Gurman Polski не лише в тому, щоб зробити якісні польські продукти доступними в Іспанії, але і знайомити всіх своїх клієнтів з культурою та смаковими традиціями Польщі.

Цю концепцію гастрономічної міні-подорожі ми перенесли в новий дизайн. Розробили логотип і правила його використання, фірмовий патерн, документацію, стиль оформлення рекламних постерів і постів в соцмережах.

Gurman Polski в процесі поступового впровадження змін в бізнес. Але перші  зміни вже оцінили приємними відгуками та гаманцем постійні та нові клієнти.

Більше наших кейсів на https://m360.com.ua


1684