Брендинг клініки TopMedical

Успішний брендинг: робота з неймінгу, розробка айдентики (логотип та корпоративний стиль) та сайту для медичного центру “TopMedical”.

Концепція дизайну

При створенні концепції логотипу медичного центру “TopMedical” ми прийняли за основу символізм та форму “Червоного кристала” – новий універсальний знак Міжнародного руху Червоного Хреста у поєднанні з прицілом в офтальмохірургії.

Для довідки: Міжнародний рух Червоного Хреста мав дві загальновизнані емблеми – червоний хрест та червоний півмісяць. Національне товариство Ізраїлю відмовлялося застосовувати ці символи, вважаючи їх за релігійні, і використовувало Червоний щит Давида. Тому, як нейтральний щодо релігій і державної приналежності, вирішили запровадити ще одну емблему — Червоний кристал. Ця емблема використовується нарівні з червоним хрестом та червоним півмісяцем.

Візуалізація

Наочні демонстрації того, як може виглядати фірмовий стиль на різних носіях: поліграфії, одязі, чашках, канцтоварах, транспорті та інших предметах. Візуалізації допомагають клієнтам побачити, як їхній логотип і фірмовий стиль виглядатимуть у реальному житті.

Дизайн фірмової продукції

Були розроблені: блокноти, ручки, ліфлети, прапорці, візитки, бейджі, роллапи, пластикові картки для VIP-клієнтів, бланки (фірмові, поінформованої згоди, довідки, українською та англійською мовами).

Дизайн білбордів

Розроблялися креативна реклама для білбордів. Борд, на якому планувалася розміщуватися реклама, був розташований по дорозі пішоходів. Це послужило основою формування концепцій реклами. У порівнянні з автомобілями, пішоходи рухаються з невеликою швидкістю, отже можна розмістити більше інформації з креативною подачею.

628