Брендинг та рекламна кампанія для нового житлового комплексу у розпал пандемії

ЗАВДАННЯ Запустити продаж першої черги квартир у новому ЖК навесні 2020 РЕЗУЛЬТАТ Створили бренд ЖК, купівля квартир в якому здавалася раціональною навіть у розпал пандемії. Продали усю першу чергу, попри паніку та початкову недовіру до багатоквартирних будинків. ПРО КЛІЄНТА Нова Оселя — львівська девелоперська компанія із 11 житловими комплексами різного класу комфорту.

ПРОЦЕС

Розпал пандемії підкреслив недоліки життя у багатоквартирних будинках: неминучу взаємодію зі сторонніми людьми, відсутність доступу до ізольованої території та до свіжого повітря. Якщо коротко, у квартирі ти виявився вразливішим, ніж здавалося до того.

Будь-який будиночок в селі почав здаватися нашій ЦА кращим варіантом, ніж найкраща квартира в місті. Причина проста – безпека.

Утім новий комплекс від Нової Оселі цю потребу закривав. Забудовник перетворив комплекс на самодостатню систему, у якій можна жити без тісної взаємодії із зовнішнім світом. І ми це вирішили підкреслити

РІШЕННЯ

Наш головний пріоритет та ключове повідомлення, яке стало суттю комунікації — БЕЗПЕКА. Неймінг створювали таким, що підкреслить самодостатність ЖК як системи.

В доповнення, ми розробили схему навігації для комплексу. 

Перша кампанія пройшла у форматі тизерних бордів. Ними ми хотіли привернути увагу та анонсувати, про що буде йти мова далі.  

Окей, із безпекою розібралися. А в чому свобода?

Пандемія змістила акцент на побудову міцної і відокремленої зони комфорту. Де все важливе під рукою, поруч – ком’юніті, яка подобається. І навіть якщо працюєш на ремоуті – є чим зайнятися і з ким поспілкуватись.

А Safe Town спроектований так, щоби бути незалежним у кризові моменти. Велика прогулянкова зона, добре обладнаний закритий двір, велика кількість комерційних площ. Тож якщо захочеш каву взяти чи з собакою прогулятись – тапки можна навіть не знімати. Все – поруч!

А коли отримуєш безпеку, а отже й свободу – можна поводитись так, як чувак у нашій рекламі. Бо тобі вільно і легко.

4288