Будь всередині гри

Ще донедавна в нас не існувало нормативно-правової бази, щоби регулювати беттінг. Тому для величезної кількості людей ставки на спорт сприймалися чимось напівпідпільним. А реклама букмекерів не працювала на них і навіть відштовхувала. Її агресивно-маскулінний тон, гучність, візуальні образи та заклики «підняти бабла» тільки сильніше заганяли індустрію кудись в «андеграунд». Людям не хотілося асоціювати себе з беттінгом.

Вийти з андеграунду

Favbet захотіли змінити сприйняття себе та всієї категорії. Особливо на фоні прийняття законопроекту про легалізацію. Ми мали допомогти їм оновитися та по-новому розказати людям, про що беттінг насправді.

«Наче реклама для недоумків» 

Ми поговорили про ставки з тими, хто не ставить.

Спитали їх про рекламу та асоціації з категорією:

Звернутися до тих, кого відштовхують не ставки, а їхній імідж

Стало зрозуміло, що вся аудиторія поділяється на три групи:

Стратегічно нас зацікавила друга група, основним бар’єром якої була занадто нав’язлива, кричуща та азарто-орієнтована реклама букмекерів.

Ми вирішили звернутися до них, тільки не через крик і тестостерон, а через новий візуальний стиль і новий тон голосу. 

Підняти не бабло, а захоплення переглядом 

Нам хотілося донести дві важливі думки: 

В першій комунікації оновленого Favbet ці два меседжи поєдналися в ролик-ретроспективу про найдавніше людське заняття — ігри. Ми заявили новий, розумніший і не кричущий тон голосу.

А також показали елементи нового візуального стилю, але про це — трохи далі в кейсі.

По-спортивному елегантна айдентика

Щоби потрапити в поле зору аудиторії, яка не любить крику, айдентика Favbet також мала змінитися. Ми хотіли зробити бренд по-спортивному елегантним і при цьому візуально динамічним.

Протистояння спортсменів через протистояння шрифтів

Макети будуються на двох максимально різних за характером шрифтах. Їхнє протистояння в дизайні символізує протистояння двох команд або спортсменів, на яких можна зробити ставку. 

Застовбити «фавбетівські» кольори

Раніше фірмовими кольорами були синій і червоний. В них не вистачало контрасту та спортивної насиченості. Також старі макети були перевантажені іншими кольорам, які робили Favbet неоднорідним і строкатим.

Ми залишили брендовий синій, але зробили його більш насиченим і благородним. У парі з ним працює яскрава та візуально-зухвала маджента. Також тепер є тільки один додатковий колір — м’ятний. Його використовуємо для виділення кнопок у діджитал-комунікації.

Favbet отримав свою фірмову, більше ніким не зайняту в категорії пару кольорів. Бренд став візуально сучасним, у ньому з’явилася спортивна енергія.

Функціональність айдентики 

Favbet має постійно створювати багато візуального контенту для своїх соцмереж. Тому критеріями для айдентики була максимальна варіативність і одночасно простота у використанні.

Верстка тепер будується за «плашечним» принципом. Навіть логотип став окремою плашкою, яка довільно займає своє місце на макеті.

Наш окремий інструмент — 3D моделі. Замість десятків авторських ілюстрацій, ми можемо купити низку моделей на стоках і зарендерити їх під потрібний контекст. В результаті це спрощує виробництво контенту, а самі моделі виглядають як своєрідні скульптури-пам’ятники відомим спортсменів і додають макетам елегантності.

Зберегли логотип, але додали варіацій 

Ми не змінювати логотип, щоб не втрачати впізнаваність, досягнуту за пару останніх років активної комунікації. Проте ми зробили його більш варіантивним. Його можна вільно форматувати та додавати на макет так, як найбільш зручно для композиції. 

Новий Favbet — це по-спортивному елегантний, розумний і людяний букмекерський бренд  

5867