Case Study: Umami Ware – Веб Дизайн Нового Майбутнього

Команда Umami Ware – це унікальна команда найтоповіших консультантів та відмінних розробників, і в цьому кейсі ми розкажемо як нам вдалося створити для них дивовижний та інноваційний вебсайт!

Задача

Нашою задачею було створити унікальний дизайн сайту, що відображає data science, штучний інтелект та бажання знаходити рішення, орієнтовані на користувача. Аудиторія сайту Umami Ware – це люди, які цікавляться новітніми технологіями, власники продуктів, технічні директори великих корпорацій та інвестори. Цьому проєкту потрібен був унікальний дизайн, і ми прийняли цей челлендж!

Design Concepts

Ядро дизайну

Головною особливістю цього сайту є стиль, який відображений в його навігації, переходах, розділах скролу та анімації. Наприклад, анімація прелоадеру  на початку завантаження сторінки виглядає інноваційно та захоплююче. Є ось ця емоція, яку люди відчувають, відкриваючи вебсайт: «Вау! Що відбувається?». Ми хотіли зробити кожну частину особливою та унікальною.

Кольорова палітра бренду заснована на кількох відтінках помаранчевого та чорного. Така комбінація є гнучкою для гри з контрастом і встановленням чіткості та розбірливості для різних місць візуальної комунікації. Вибір шрифту припав на елегантні та читабельні Reforma Grotesk та Montserrat.

Навігаційна структура

Проєкт був розроблений як лендинг, аби розповісти продуману технічну історію. Але сайт масштабувався, і у майбутньому нам довелося реалізовувати деякі нові ідеї для навігації. Основним елементом стало незвичайне гамбургерне меню з плаваючими елементами. 

На передньому плані ми використовували TweenMax, PixiJS, jQuery, SmoothScroll і TouchSwipe. На задній панелі ми використовували WordPress і Gutenberg.

Navigation Menu
Team Animation
Portfolio Showcase

Челленджі

Звичайно, не можливо отримати найкращий результат одразу і з легкістю. Незвичайна структура зайняла багато часу та ресурсу в процесі кодування. Але ми це зробили! У нас були дуже круті партнери в Umami, і ми мали багато часу для експериментів. Пропрацювання основного сайту зайняло кілька місяців, а після ми продовжили оптимізацію – створення додаткових розділів та загальне покращення.

Adaptive version
Interaction Details

Улюблені деталі

Найулюбленішим для нашої команди став бот Umami та конфетті, які з’являються після того, як ви заповнили всі поля та надіслали повідомлення.

Umami Bot

Нагороди

Проєкт отримав Hororable Mention (Awwwards) та Innovation Design Award, UX Design Awards, UI Design Award, Website of the Day (CSS Design Awards)!

Результати

Umami Ware — це приклад чудових UX-досліджень, вражаючих pixel-perfect рішень для інтерфейсу та, звісно,  нереальної кількості натхнення, мистецтва, керованого ідеєю, та унікальності! Тільки уявіть, за два місяці вебсайт мав понад 70 000 унікальних користувачів! Для нашої команди цей проєкт став чудовим прикладом співпраці з професійною командою, а бренд Umami Ware отримав добре розроблену та практичну систему дизайну, яка підтримує та допомагає сервісу.

Незабаром з’являться нові приклади дизайну від нашої команди. Слідкуйте за оновленнями!

https://umami-ware.com/ 


5447