Червона лінія. Postmen створили бренд і айдентику мережі донорських центрів

З 2014 року в Україні діє перший донорський центр світового рівня. До цього українська система донорства крові повністю належала державі. Вона несла в собі величезні ризики як для донорів, так і для реципієнтів. Адже, старе «пострадянське» обладнання не могло виявити віруси, такі як ВІЛ або гепатит С, на ранніх стадіях. Але все змінилося, коли у 2014 році був створений Сумський донорський центр, який з 2018 року почав розширюватися в національну мережу.


Перед агентством Postmen стояло завдання створити бренд, який дає відчуття безпеки процесу, комфорту і спільноти.


Агентство провело дослідження і вийшло на два інсайти:

1) люди бояться вигляду крові і вважають, що донація - це боляче. Проте, 2) вони готові включатися, коли їх допомога - локальна, наприклад, якщо її потребує житель того ж міста.

Останній принцип ліг в основу позиціонування. Донорство - це локальний зв'язок, який всіх об'єднує. Донорів і реципієнтів. Жителів одного міста. І всіх українців.

В основі візуальної айдентики лежить ідея про те, що місто - це організм. Вулиці - як прямі лінії допомоги та підтримки. Карта - як основа айдентики. Таким чином, кожне місто, в якому відкривається центр Червона лінія, отримує оригінальний динамічний патерн. 


Логотип складається з точок, які зливаються в лінію, як символ допомоги та взаємопідтримки. Кожна точка одночасно символізує людину - і ціле місто.

В результаті вийшла проста, приваблива і універсальна платформа, яка створює майданчик для комунікації і дає повне відчуття прямої допомоги.

Ідея вже імплементована в дизайні інтер’єрів двох нових центрів у Дніпрі і Харкові.


4274