Чотирилапі говорять: ініціатива Adopt pets of Ukraine допомагає знайти нову домівку покинутим тваринам

Через війну в Україні багато тварин залишилися без родин, були покинуті або загубилися. Разом із брендом «Клуб 4 лапи» ми запустили проєкт Adopt pets of Ukraine, що допомагає чотирилапим друзям знаходити домівку та люблячих petparents — власників.

До початку війни в Україні працювало близько 250 притулків, в яких утримувалось понад 100 тисяч тварин. Сьогодні кількість чотирилапих, які шукають нову родину, зросла — багато господарів виїхали за кордон або загинули. Ініціатива Adopt pets of Ukraine допомагає котам і собакам знайти нові родини.

Ми вирішили наділити їх можливістю говорити, тож на сторінках проєкту в соцмережах звичайна публікація перетворилася на анкету, де кожна киця чи песик розповідає про себе від першої особи. Проєкт розміщує анкети від притулків, волонтерів та небайдужих людей зі всієї України, а майбутні petparents самостійно забирають тварину з її тимчасового місця перебування.

Всупереч усталеній думці, що лише чотирилапі потребують нашої допомоги, народилася концепція #youneedpet #petneedsyou. Адже тварини — це своєрідна психологічна підтримка та щоденна порція радості, а життя людей із чотирилапими — це синергія турботи та любові.

Проєкт Adopt pets of Ukraine представлен у соцмережах Facebook, Instagram та TikTok, де перше опубліковане відео зібрало майже 400 тисяч переглядів.

Перші pet parents вже зустріли своїх улюбленців. Зокрема, й дизайнерка зі Львова ​​Іванна Тирпич-Радомська, яка прихистила маленьке цуценя — Бобу.

Можна собі дуже довго візуалізувати омріяного хвостатого друга. Але врешті-решт все вирішує доля секунди. Ти просто бачиш «свого» чи «свою» песю і все. І далі вже немає ніякого значення ні окрас, ні габарити, ні вік. Не знаю, за які добрі справи мені таке, — але Боба найчемніший пес на світі (поки що). Тепер справа за нами, щоб не навчити його поганих манер.

Іванна

Ініціативу підхопили на своїх сторінках видання Buro247, Marie Clair, The Village, NV, MMR.

Перед передачею чотирилапого в нову родину, майбутні pet parents проходять перевірку: невелике анкетування та інтерв’ю — ініціатори проєкту мають впевнитись, що віддають вихованців у надійні руки.

Найближчим часом профілі всіх пухнастиків зберуть на окремій платформі.

Кожна підписка на сторінки Adopt pets of Ukraine, репости та лайки наближають пухнастих до зустрічі із майбутньою сім’єю. Долучайтеся до ініціативи та підтримайте добру справу!

4891