Mitsubishi Motors Corporation: Діджитал потужний, як двигун авто

Або кейс про те, як ми підвищили ріст макро конверсій з продажу авто МІТСУБІШІ МОТОРС КОРПОРЕЙШН Україна на 21% за 3 місяці.

Завдання

МІТСУБІШИ МОТОРС КОРПОРЕЙШН – офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ Mitsubishi, який представлений у всіх регіонах України 27 офіційними дилерами. Ефективно керувати великою екосистемою бізнесу та створювати позитивний клієнтський досвід неможливо без правильно підібраних діджитал інструментів.

Впровадження ERP і CRM систем, комплексної аналітики та автоматизації на всіх рівнях організаційної структури компанії – маст хев сучасного підприємства. Говорячи словами класиків, якщо вашого бізнесу немає в онлайні, його немає зовсім.

У цьому процесі завдання нашої команди полягало у створенні діджитал-платформи для МІТСУБИШИ МОТОРС, яка об'єднає в єдине ціле дистриб'ютора та 27 дилерів, а також виконає такі завдання:

  • задовольнить усі запити потенційних клієнтів щодо вибору та купівлі нового автомобіля. А ми знаємо, що шлях користувача, при виборі авто online, починається саме із сайту дистриб'ютора і закінчується на сайті дилера;
  • стандартизує зовнішній вигляд і функціонал усіх дилерських сайтів та мінімізує ресурс, необхідний для їх адміністрування.

Із першим завданням ми стикалися вже не раз, маючи досвід роботи з 22 автомобільними брендами. Наша команда чудово розуміє, як поводиться користувач і що йому необхідно на кожному етапі рішення. До речі, в цій ніші період від першого дотику до покупки триває в середньому 88 днів.

Друге завдання стало для нас свого роду челенджем. І ось чому.


Наш CHALLENGE

Кожен дилерський сайт – це незалежний та самостійний ресурс, зі своєю аналітикою та власним промо. Тому побудувати їх на піддоменах, означало б обмежити можливість просування, особливо локально в регіонах, що так любить Google. З іншого боку, невеликі дилери не завжди мають ресурс для адміністрування сайту, а так важливо забезпечити єдину стилістику контенту для всіх.

Рішення:

1. Ми розробили діджитал платформу, яка автоматично роздає контент та всі оновлення із сайту дистриб'ютора на незалежні сайти дилерів. При цьому залишаючи їм можливість для будь-яких змін та оформлення сторінок.

2. Зробили адміністрування сайтів простішим, ніж легко, за допомогою елементів адмін панелі у вигляді віджетів. А із встановлених та оформлених дизайнером блоків, як у конструкторі, можна збирати нескінченну кількість сторінок. Це значно економить внутрішній ресурс компанії та не вимагає підтримки агентства.

Щодо технічної частини:

  • Налаштували двосторонній обмін даними з ERP та CRM системами. Це дозволяє дізнатися про наявність і комплектацію авто в усій Україні та в розрізі кожного регіону. Також, покупець може дізнатися інформацію у дилерів, актуальні ціни та їх спеціальні пропозиції
  • Реалізували зручну форму запису на сервіс, де покупець лише вказує реєстраційний номер авто, бажану дату, а сайт рекомендує найближчий сервісний центр та оптимальний час. До речі, він також одразу будує маршрут через зручний навігатор.
  • Розробили кредитний калькулятор, де майбутні власники авто самі можуть вибрати розмір першого внеску, термін кредитування та банк, з яким будуть співпрацювати.
  • Додатково представили каталог аксесуарів та професійних рекомендацій від експертів з обслуговування авто, до порад з водіння та обладнання для подорожей.

ЩО МИ ОТРИМАЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ?

1. Минуло 3 місяці з моменту запуску оновленого сайту, а перші результати в Google Аналітиці вже показують ріст макроконверсій з продажу авто в середньому на 27% за основними подіями сайту та кнопками лідогенерації.

2. Нам вдалося створити справді розумну платформу, яка спрощує життя, мінімізує витрати, втілює ідеї та допомагає конструювати нове без зайвих перешкод. Ось він – діджитал космос!

388