Digital-медитація здоров’я з Donat

Donat – мінеральна вода про яку сучасні українці знають мало. Те, що пити воду корисно, ми вже всі засвоїли. Але не завжди знаємо, що саме пити, аби отримувати максимальну користь. Разом із Donat ми вирішили допомогти споживачам дізнатися більше про цілющі властивості води.

В результаті вивчення інсайтів аудиторії ми зрозуміли, що важливо не просто розказати про дієву силу води як засобу для розв'язання проблем зі здоров’ям. Важливо показати споживачам, що проблемам зі здоров’ям краще запобігати. А для цього потрібно дослухатися до свого організму та допомагати йому підтримувати здоровий стан.

Нам потрібна медитація!

Рішення просте – спецпроєкт з лідерами думок як ключовим інструментом, що допоможе потрапити в голову споживача та залишитися там надовго!

Найкращий метод почути свій організм серед щоденної метушні й навантажень – виділити декілька хвилин на медитацію. Адже вона допомагає розслабитися та зосередитися на своєму внутрішньому світі.

А перший крок до успішної медитації – створення ідеальної атмосфери. Тож ми розробили прес-пак, в який зібрали компоненти, що допоможуть провести ідеальну медитацію здоров’я. І зізнаємося відверто, це був найважчий прес-пак у нашому житті. В прямому значенні цього слова.  

Адже один з найпопулярніших звуків для медитації – це дзюрчання води. Тому основним компонентом прес-паку став фонтан для медитації. Гра світла на струмочках і дзюрчання води допомагають розслабитися, відірватися від навколишнього світу і зосередитися на собі та своєму здоров'ї.

А щоб медитувати було зручніше, ми додали до прес-паку подушку-пуф, що ніби запрошує – присядь, відпочинь, дослухайся до свого організму та випий Donat.

Медитуємо разом

Для медитації з Donat ми запросили популярних інфлюенсерів, які у повсякденному житті пропагують турботу про своє тіло, ведуть здоровий спосіб життя та практикують медитацію. Кожен з них отримав комплект від Donat, показав свою медитацію та на власному прикладі розповів про необхідність дослуховуватися до свого організму. 

Результат

Завдяки вдалій комунікації та стратегії просування у інфлюенсерів ми охопили 813 тисяч та залучили 61 тисячу користувачів. До того ж ми на 62% перевиконали план з охоплення, а план із залучення – у 2 рази. Але найголовнішим результатом стала зацікавленість користувачів у придбанні води Donat, про яку вони продовжують розпитувати учасників кампанії. 

2429