Диво Друзі у мережі мультимаркетів "Аврора"

Диво Друзі – новорічна акція лояльності, яка стала справжнім дивом для клієнтів мережі мультимаркетів “Аврора”, а також трендом у ТікТок за перший тиждень акції.

Art Nation Loyalty разом з Авророю розробила особливі подарункові набори “Диво Друзі”, які клієнти могли придбати зі знижкою 50% за виконання умов акції у мережі мультимаркетів “Аврора”.

Диво-тварини, які прикрасили продукцію "Диво Друзі" створено у колаборації з українським брендом DYVOOO, який з 2016 року створює одяг та аксесуари з етнічними мотивами та культивує українські традиції.

Кампанія стала натхненням для нас, адже дозволила створити для клієнтів мережі мультимаркетів “Аврора” святковий настрій та приємно здивувати їхніх рідних. 

У кожному новорічному подарунку «Диво Друзі» знаходився колекційний магніт-талісман, смачне шоколадне печиво та один сюрприз з переліку:

  • Золота або срібна прикраса;
  • ексклюзивний подарунок від «Аврори» (iPhone 13, iPad 9, Sony Playstation 5, Apple Watch, портативна зарядний пристрій);
  • особливий подарунок від партнерів (праска, навушники, іграшковий конструктор, портативний зарядний пристрій, та ін.);
  • промокод на знижку 7% на покупки в «Аврорі».

Разом з партнером ми розробили POS-матеріали для брендування торгового залу магазинів: стелаж навісний для акційного товару, постери, цінники, наліпки на касі, рекламні воблери та шелфтокери, а також, відеоролик для екранів у магазинах мережі. Залучили українських блогерів для просування акції у соціальних мережах (ТікТок та Іnstagram).

Клієнти вигравали свою тварину-патронуса, суперподарунки від ритейлера та партнерів. І найголовніше отримували відчуття, що справжнє диво здійснюється, і попереду тільки кращі моменти!

Результати

  • За перший тиждень було продано 70% обсягу новорічних подарунків “Диво Друзі”. Ювелірна прикраса у кожному 10 подарунку стала драйвером продажів та створила справжній ажіотаж.
  • Тренд у ТікТок #диводрузі отримав понад 6,8 мільйонів переглядів, а також UGC публікації у різних соціальних мережах (TikTok, Instagram, Facebook, Youtube).

Кампанія відбувалася з 4 грудня, 2023 до 5 січня, 2024.

Про клієнта

Торгова мережа "Аврора Мультимаркет" є лідером у сегменті магазинів формату "one dollar store" в Україні. Мережа мультимаркетів налічує понад 1000 магазинів.

1049