Дизайн інтернет-магазину MAMASH

Ріст доходу в 4 рази у порівнянні зі старим сайтом та вища конверсія навіть на холодному трафіку. FRIDAY Agency поєднали в дизайні оновлену айдентику бренду та зручність замовлення косметики з каталогу в 80+ позицій.

Замовник

MAMASH — доглядова косметика з 12 лінійками для різних потреб та типів шкіри. Співпрацю з брендом ми розпочали з розробки бренд стратегії та оновлення айдентики, а вже після того змінили дизайн сайту.


Завдання

Основним завданням в роботі над структурою та дизайном сайту було передати позиціонування та візуальну естетику бренду, а також розподілити 80+ позицій каталогу у зрозумілих для користувача категоріях.


Рішення

Картку товару зроблено таким чином, щоб кнопка «Замовити» знаходилась завжди у видимій зоні та була легко досяжною. Інформація про продукт розміщена на окремих вкладках, щоб знайомство з товаром проходило для користувача максимально конкретно та без пошуку потрібної інформації серед абзаців суцільного тексту.

Також, на сайті втілено модуль гарантованих подарунків при замовлення на суму 800, 1100 та 1400 грн. Нагадування про подарунок знаходиться завжди у полі зору користувача та фіксоване при скролі. Навіть при перегляді сторінки не роблячи замовлення користувач легко може ознайомитись з даною інформацією.

В процесі роботи над сайтом ми прагнули не просто зробити процес купівлі зручним, але й візуально привабливим та приємним, адже замовляючи товари для догляду за шкірою, ціллю яких є підкреслити та надати свіжості, вдвічі втішно робити це гарно. Початковою ідеєю для сайту MAMASH було поєднати функціональність та красу, якої ми притримувались протягом усього втілення проєкту.

Результат

Бренд збільшив обсяг продажів у 4 рази та підвищив конверсію з платного трафіку. Тепер навіть не будучи знайомими з MAMASH раніше, користувачі відчувають достатній рівень довіри та зацікавленості, щоб купувати продукцію.

2972