Дизайн система для RED BEE: Адаптивність для броадкастерів

RED BEE — це рекламна агенція з Лондона і наші твіни, з якими ми й запустили проєкт Twinning. Нашим першим спільним проєктом стала розробка дизайн-системи для їх агенції. RED BEE спеціалізуються на роботі з броадкастерами та загалом інтертеймент сферою.

В дизайн-системі ми спробували відобразити їх специфіку якомога виразніше. Робота з броадкастерами характерна тим, що вам необхідно враховувати адаптивність всіх проявів айдентики на максимальну кількість форматів, тому і система RED BEE мала бути максимально гнучкою. Це ми й заклали в основу стилю, який базується на адаптивності під формат. Цій адаптивності підпорядковане все, включаючи новий логотип та підхід до роботи з типографікою.

В новому логотипі спрацювала гра слів RED “B” – це як адаптація під найменший формат — більший та менший прямокутники ілюструють цей процес.

RED BEE попросили нас описати одним реченням, як можна схарактеризувати їх нову дизайн-систему: головна риса дизайн-системи — різноманітність екранних форматів, на яких транслюється сучасний контент, що створює відчуття динамічності, гнучкості та адаптивності.

Оскільки RED BEE мають сильну експертизу в дизайні, ми свідомо не спрощували систему. Тому стиль має дуже багато простору для розвитку, активно проявляється в динаміці та відштовхується від контенту, що здебільшого складається з кейсів агенції, або референсів, якими креативники часто оперують в щоденній роботі. Етап імплементації тут доволі не простий — команді RED BEE довелося докласти зусиль, щоб підхопити і опанувати цей стиль. Але для них такий експіріенс став цікавим викликом, а для нас — приємним бонусом — більше попрацювати та обмінятися досвідом із нашими твінами.

«Коли одне креативне агентство просить інше креативне агентство створити нову дизайн-систему — це гра з вогнем. Наша ідентичність — це і те, хто ми є, і те, що ми робимо. З самого початку Twid ставили запитання та привели нас до нового рішення. Коли ми почали впроваджувати новий бренд, старі звички та уявлення були знищені. Команда Twid залишалася непохитною та зосередженою на баченні у своїх пропозиціях та поради. Бачити, як нова ідентичність розповсюджується через наші точки дотику, як колеги із задоволенням користуються нею — це чудово. Я в захваті від результату — рішення, яке освіжає наш зовнішній вигляд і гордість за наше креативне агентство. Наш Twin щойно попрацював над нашим перевтіленням так, що тепер будь-який потенційний клієнт не встоїть перед нами!» — Джейн Філдер, керівниця відділу дизайну Red Bee Creative

«Нова система дизайну RED BEE, безумовно, непроста. Вона має великий простір для творчості, і стільки ж способів "звернути не туди", коли послідовність може бути втрачена. Це може бути складним для будь-якого іншого клієнта, але не для RED BEE з їхнім винятковим досвідом у комунікаційному дизайні. У будь-якому випадку запитання в процесі впровадження і використання нової дизайн-системи стануть для нас додатковим приводом для співпраці та спілкування із нашими твінами». — Алекс Твіста, засновник і креативний директор Twid Studio

«Було важливо пам’ятати, що RED BEE — це агентство з 15-річною історією та репутацією. Тож ми вагалися між тим, зберегти цю старомодну нотку чи повністю дати RED BEE нове дихання. В результаті айдентика, яка починається з правильного та стриманого квадрата у центрі, трансформувалася в систему з гнучкими різними форматами (але ми зберегли квадрат для уважних). Ідея відображає різноманітність екранів, на яких сьогодні існує контент, у тому числі контент RED BEE, який вони створюють для своїх проєктів. Чудово, що ми таким чином зосереджуємося на їхній роботі, адже це важливо для агентства. Ця адаптивність до формату, ядра ідентичності, також продовжується в роботі з типографікою, макетом і композицією». — Марія Бистрова, дизайн директорка Twid Studio

Проєктна менеджерка — Анна Партин

Креативний директор, артдиректор — Алекс Твіста

Дизайн директорка — Маша Бистрова

Графічна дизайнерка — Ліна-Марія Шлапак

433
Community
Videos
About Us