Дизайн-система упаковок для бренду Practik

Сучасний підхід до створення упаковок бренду здорового харчування для тварин Practik

Все почалось з…

Сім’я українських брендів здорового харчування для котів та собак Practik на ринку з 2014 року і вже встигла зарекомендувати себе як виробник якісних продуктів харчування для домашніх улюбленців. Бренд має широку лінійку продукції, проте звернувся до True branding buro з бажанням створити єдину концепцію упаковок.

Дорога до результату

Першочергово процес співпраці починається з зустрічі та брифування. Мозкові штурми були невід’ємною частиною на будь-якому етапі. Саме під час таких зустрічей і народжувались ідеї.

Команда дизайнерів True branding buro створили три концепти, націлені на різні підходи:

  • Акцент на переваги продукту
  • “Смаковий” акцент
  • Мінімалістичний традиційний підхід

Вибір за клієнтом

Клієнт зупинив свій вибір на першому варіанті, де на упаковці відображені основні переваги продукту. Адже кожен господар обирає тільки найкраще харчування для свого улюбленця.

True branding buro зіткнулись із завданням розміщення великої кількості тексту на лицьовій частині упаковки. Вирішення було знайдено шляхом розмежування текстового контенту по змісту за допомогою таблиць та графічних елементів.

Команда дизайнерів розробили сучасну мінімалістичну упаковку, де за допомогою іконографіки були відображені переваги продукту. На кожній упаковці було витримане єдине композиційне розміщення. Гармонійне розташування елементів та акцент на якості продукту, робить його не тільки стильним, але й допомагає потенційному клієнту звернути увагу на головне під час покупки.

Що в результаті?

В результаті була розроблена повноцінна дизайн-система упаковок для різних порід та з повним асортиментом смаків.Клієнт задоволений, адже вийшло розробити яскраву, сучасну упаковку та витримати єдиний концепт всієї лінійки продукції. 2731