Дизайн та розробка сайту Центру хірургії ока проф. Загурського

ЦХО - це 40 000 пацієнтів за сім років функціонування центру та застарілий сайт, який ми просто видалили.

Суть Центру хірургії ока - запобігти втраті зору! В основні дизайну - коло, яке має асоціацію з оком. Це дозволило підкреслити суть центру - працювати з очима, повертати людям зір.

Основа будь-якої організації - люди, на яких усе тримається. Ми зробили особливий акцент на лікарях центру та зробили можливість записатися на прийом, не тільки через загальну форму, але і до кожного лікаря окремо. Інтеграція з Google API дозволила збирати усі записи в Google Таблиці, що дуже спростило роботу адміністраторам.

Окремо хочемо зробити акцент на тестах для зору, які ми розробили для нового сайту. Ні, ми не вигадали велосипед, але зробили зручні та зрозумілі тести, які допоможуть визначити проблему на базовому рівні. Якщо Ви не пройшли тест ми одразу рекомендуємо записатися на прийом до спеціаліста центру.

Ми зробили легкий, швидкий та готовий до роботи на усіх мобільних пристроях вебсайт. Підключили можливість придбання сертифікатів онлайн. Підготували покрокові інструкції, щоб пацієнти розуміли, що і як з ними будуть робити фахівці центру.

Розробляючи сторінку відгуків у нас було велике бажання залишити автентичні відгуки, написані від руки. Легка обробка зображень, щоб усі виглядали однаково, і набраний окремо текст створюють відчуття справжності кожного відгуку.

Окремо ми розробили шаблони для категорії Новин, Клінічних випадків та Корисних порад, щоб вони не тільки візуально відрізнялися, але й чітко і зрозуміло доносили інформацію.

Запрошуємо потестити новий сайт Центру хірургі ока - https://zagorski.com.ua/

481