Дизайн упаковки та неймінг нового чаю LIPTON

Зараз чай сприймається не лише як теплий напій, бажано в пакетику, щоб було зручно пити швидко й на ходу, а як тонізуючий та підбадьорюючий напій, який обирають як здорову і усвідомлену альтернативу іншим напоям. Як відповідь на нові запити аудиторії, Lipton представив лінійку листового чаю.

Задача

Завдання, яке стояло перед креативним агентством Monami ADV, — запропонувати свіжий та трендовий дизайн лінійки та назви для СКЮ, який гармонійно поєднуватиметься з комунікацією інших продуктів Lipton, і стане свіжим поглядом на звичний продукт. 

Нові нейми

Проаналізувавши ринок листкового чаю, команда вирішила рухатися в напрямку емоційного позиціювання. Ніхто вже не вважає, що чай має бути зеленим або чорним, чай має розкривати історію свого походження або ж створювати яскраву асоціацію. Рухаючись у цьому напрямку було створено шість назв СКЮ. 


Концепт нового дизайну

Споживачі мають позитивну асоціацію листового чаю з природою і ландшафтами, на яких він вирощується. Розуміння цього стало основою нового дизайну упаковки, де яскраве сонце — це спільний сюжет, що об’єднує всю колекцію воєдино. Працюючи в умовах жорстких глобальних гайдлайнів міжнародної компанії, агенція вдало поєднала нову креативну концепцію з єдиним бренд-напрямком в дизайні.

Слоган для листової серії Lipton про те, що чай, який ми знаємо і любимо, тепер у новому листовому форматі, а Lipton з увагою ставиться до потреб своїх споживачів.

На додаток оновленої упаковки агенція створила key visual, що підтримуватиме оновлений дизайн на білбордах, плакатах, банерах та воблерах.

Упаковка з новим дизайном чаю «Lipton» вже на полицях супермаркетів.

2127