Добре робити добре для CreditKasa: рестайлінг та рекламна кампанія

CreditKasa до сьогодні був зовсім непомітним брендом у категорії кредитних фінансових організацій. Особливо, на тлі великих гравців, реклама яких атакує цільових громадян майже не з кожного вікна. Настав час для бренду CreditKasa ставати великим.

Виклик

Дослідження показали, що рівень знання та використання сервісу CreditKasa значно нижче рівня, який мав би відповідати реальним позиціям бренду на ринку. А цільова аудиторія чомусь вважає, що у CreditKasa є велика роздрібна мережа офісів. Не кажучи про те, що більшість українців ставляться до категорії кредитних фінансових організацій вкрай негативно. Для того, щоб змінити це сприйняття, департамент маркетингу CreditKasa звернувся до нашої креативної агенції. І ми відчули велику відповідальність за довіру.

Рішення

Ми почали багато серфити в інтернеті, щоб зануритися у життя цільової аудиторії та категорію. Саме тоді виникла ідея про графічний елемент нового логотипу CreditKasa – курсор, що символізує швидкість та комфорт фінансових послуг у режимі онлайн. З нього починався крутий рестайлінг бренду – новий логотип, фірмовий стиль та бренд-бук.

Комунікація

  • Купи грошей.
  • Зірки.
  • Діаманти, коштовні авто та інші лакшері-кліше.
  • Нуль відсотків.
  • Танці та співи.
  • Римовані на дієсловах слогани.

З цього чорного списку ми почали роботу над рекламною кампанією CreditKasa після перегляду комунікацій конкурентів. Тепер ми знали, чого ми точно не будемо робити.


Надивившись на клішировані ролики категорії, нам захотілося зробити полярну до них кампанію, яка б доносила головний емоційний зміст бренду CreditKasa – допомагати людям дивитися у майбутнє з оптимізмом за будь-яких умов. Цей зміст ми вирішили закріпити у фірмовому стилі у якості слогана «Найкраще попереду»

Віталій Соловйов, маркетинг-директор CreditKasa


Нас дуже надихнуло уявлення маркетингової команди про свій бренд, як такий, що додає у життя своїх клієнтів надію та радість. І робить це «по людські» – тепло, та з розумінням

Віталій Бакенбрант, творчий директор adShot Creative

Ми розраховуємо, що рестайлінг бренду і нове позиціонування допоможуть досягти KPI-s, які поставила перед собою та нами маркетингова команда: у найближчій хвилі досліджень (грудень 2021 року) потрапити до ТОП-5 за показником TOP of Mind, а також забезпечити 15%-е зростання кількості заявок у листопаді-грудні 2021 року порівняно із жовтнем.

Каса добра

Уявіть ідеальний світ абсолютної емпатії, де милі співробітники CreditKasa приймають рішення по кожному кредитному зверненню. І уявіть неідеальний, де живе цільова аудиторія, і де будь-якої миті можуть знадобитися гроші.

Так з’явилася «Каса Добра» – емоційна креативна платформа CreditKasa, реалізована у серії фанових відео та принтів. Без лімузинів, селебріті та куп грошей.

CreditKasa

Маркетинг-директор Віталій Соловйов

Агентство AdShot Creative

Екаунт директор Катерина Скибиляк

Екаунт-менеджер Анна Белаш

Творчий директор Віталий Бакенбрант

Копірайтер Олексій Козак

Копірайтер Тетяна Мельникова

Арт-директор Яна Виногродська

Продакшен AdShot Production

Продюсер Олександр Ковтун

Режисер Максим Марченко

Оператор Сергій Смичок

Художник Оганес Мелконян

2й режисер Андрій Черевко

Стиліст Яна Вишнякова

Колорист Валентин Вернигор

Фотограф Дмитро Перетрутов 


1224