#ДопомагаюЗPhilips: кроскатегорійна кампанія з інфлюенсерами у співпраці з благодійним фондом Repair Together

Be—it Agency об‘єднали сили та ресурси клієнта Philips Побутова Техніка, волонтерів Repair Together і небайдужих інфлюенсерів аби повернути домівки тим, чиє житло було зруйноване або пошкоджене внаслідок російської агресії.

СИТУАЦІЯ

У 2022 році, в умовах повномасштабної війни, купівельна спроможність населення значно знизилась, а пріоритети і критерії вибору брендів змінилися.

ВИКЛИК

Посилити репутацію Philips Побутова Техніка як соціально-відповідальної компанії та побудувати стійку асоціацію в цільової аудиторії, що Philips – найкращий подарунок.

РІШЕННЯ

Ми провели кроскатегорійну кампанію з інфлюенсерами #ДопомагаюЗPhilips у співпраці з благодійним фондом Repair Together.

Креативною ідеєю проєкту стала концепція так званих прихованих сенсів подарунків. Шість інфлюенсерів за допомогою серії відеопостів та сторіз в Instagram закликали своїх підписників дарувати продукцію Philips близьким. Наприклад, подарувати друзям кавомашину, щоб частіше заходити до них на каву.

Крім того, ще важливим сенсом подарунків від Philips стала допомога іншим. Блоги інфлюенсерів стали платформами для проведення благодійних аукціонів: кожен блогер розіграв серед підписників техніку, яку рекламував, за донат у благодійний фонд. Усі зібрані кошти надійшли волонтерській ініціативі Repair Together для відновлення будинків у Чернігівській області, що постраждали від російської окупації.

РЕЗУЛЬТАТ

• понад 1.7 млн переглядів відео, опублікованих у рамках проєкту;

• 6 благодійних розіграшів продукції Philips Побутова Техніка серед усіх, хто підтримав ініціативу донатом;

173 тис. грн зібрані всього за 4 тижні.

Усі зібрані кошти надійшли волонтерській ініціативі Repair Together на фасадні роботи й утеплення будинків у деокупованому селі Лукашівка Чернігівської області.

2435