Drive your Ukraine: тест для мандрівників від MOKO agency

MOKO agency та Mitsubishi Motors в Україні створили тест, щоб показати унікальні українські локації для автомобільних подорожей.

Завдання

30 років Незалежності України — важлива дата як для кожної людини, так і для бізнесу. Вона не може нікого залишити осторонь. У цей день бренд Mitsubishi Motors хотів показати особливу країну та її унікальність. Адже нам дуже пощастило з Україною, і цим треба пишатися.

Перед нами постало завдання: привітати українців зі святом і познайомити їх ближче з модельним рядом бренду.

Ідея

Подорожі — найперша асоціація з автомобілями. Тому розробка ідеї рухалась у цьому напрямі.

Під час пандемії мандрівки Україною були єдиним варіантом для більшості людей. Але є відчуття, що краса нашої країни недооцінюється. Українські Берлін, Ісландія, Єрусалим, Сахара — коли йдеться про внутрішні подорожі, контентмейкери вдаються до таких порівнянь. Але Україна неймовірна й без цього! Ледь не в кожному місті є визначні історичні пам’ятки, архітектурні шедеври та чарівна природа. До 30-річчя Незалежності MOKO agency й Mitsubishi Motors в Україні вирішили нагадати про це, показати унікальність нашої землі й спонукати людей до автомобільних подорожей.

Реалізація

На окремому лендингу ми створили тест «Drive your Ukraine». 8 питань у кожному — 1 українська й 1 закордонна локація. Користувачам необхідно визначити, на яких світлинах Україна. Після правильної відповіді відображається опис локації, координати й конкретна модель Mitsubishi, на якій зручніше вирушити в мандрівку. У такий спосіб ми органічно інтегрували модельний ряд компанії для підвищення знання про бренд: користувачам простіше орієнтуватися, чи підходить автомобіль для подорожей між містами або для складніших маршрутів.

Запуск тесту підтримувався:

  • Тизери у фейсбуці. 8 тизерів промотувалися протягом тижня, забезпечивши виконання поставлених цілей.
  • Розсилка преспаків друзям Mitsubishi Motors в Україні — брендований тубус із листівкою й скретч-мапою з пам’ятками України.
  • Конкурсний пост на сторінці компанії. Підписники мають пройти тест і поширити результат на сторінці. Рандомно вибраний переможець отримає скретч-мапу для фіксування нових подорожей.

Результати


  • План показів тизерів перевиконано на 8 %;
  • Охоплення перевищило на 25 % очікуваний результат;
  • 1 тизер зумів залучити 23 000 переходів на тест (при загальних 27 817).

Вартість отриманих результатів

  • 1 перехід утричі дешевше запланованого;
  • Вартість охоплення 1000 користувачів — на 25 % нижче;
  • 1000 показів — на 15 % дешевше.

Ключова цифра — 7,8. Саме стільки разів у середньому кожен користувач проходив тест. Ця цифра говорить про те, що ми створили якісний та цікавий контент: люди повертались до питань, вивчали нові для себе локації, наново розв'язували тест, щоб досягти максимального результату.

Такі результати доводять, що тести, попри свою перенасиченість у диджиталі, й сьогодні є ефективним рекламним інструментом. З правильним підходом до реалізації, підготовки матеріалів та орієнтованості насамперед на користувача, можна створити не тільки ефективний, а й дуже цікавий проєкт.

826