е-Ветеран

Функціональність та комфорт - соціальний додаток ветеранам.

Наше завдання

Розробка суворого та лаконічного мобільного додатку для Міністерства ветеранів України за підтримки ПРООН, що дозволило полегшити життя ветеранам.

Було поставлено завдання надати ветеранам можливість складання та подання заявки на надання соціальних послуг доступними організаціями та відстеження її виконання в особистому кабінеті.

Потрібна була підготовка комфортного пошуку відповідних організацій, враховуючи необхідні послуги та регіон.

Було необхідно зробити додаток, щоб забезпечити перегляд організацій для реабілітації, лікування, адаптації та соціального захисту.

Головний екран

Після вибору послуги, що цікавить, на головному екрані розмістили організації за категоріями, і можливість подивитися їх розташування на карті або списком. Також додали перехід на корисну інформацію щодо кожної послуги, полегшили пошук за допомогою впровадження фільтрів за послугами. Дані фільтри також доступні для сортування організацій по регіонах та їхнього рейтингу.

Організації

Кожна представлена організація в додатку синхронізована з бекендом програми, що гарантує наявність її актуального стану послуг. Всі організації можна переглянути у списку або за допомогою картки. Таких організацій на території України дуже багато, тому цей модуль ми опрацьовували максимально якісно і досягли моментального завантаження даних.

Окрему увагу приділили карті. Подбали, щоб кожна організація відбилася коректно та без помилок.

Відзначимо, що фільтри можна застосовувати не лише до списку, а й до карти. Такий функціонал дозволить вибрати категорії, самі організації чи області. Користувачам буде можливість переглянути всю інформацію про організацію, зображення та відгуки, залишені попередніми користувачам, які вже скористалися послугами.

Авторизація та інтеграція

Вся робота програми була розподілена на онлайн та офлайн функціонал. В онлайн відкрита можливість реєстрації та авторизації за допомогою особистого ключа ЄЦП та GOV ID. Після авторизації у користувача відкривається можливість оформлення заявки на надання послуг, додавання та оновлення інформації у повноцінному особистому кабінеті та можливість залишати відгуки.

Оформлення заяви на послуги не займає багато часу. Користувач може самостійно підібрати організацію чи розпочати оформлення заявки без конкретного вибору. У другому випадку представники Міністерства ветеранів України самі підберуть організацію з огляду на базу з послугами та регіон користувача.

Щоб активувати заявку, знадобиться заповнення анкети Ветерана. Вводиться та підтверджується інформація про себе. Такі заповнені анкети надсилаються на верифікацію. Після цього відбувається обробка співробітниками Міністерства ветеранів України.

Що вийшло?

У результаті ми створили соціальний додаток, який допомагає формувати та відстежувати заявки на послуги організацій, які надають послуги ветеранам. Доступний пошук та фільтрація за допомогою картки або пошукового рядка. Є можливість використовувати фільтри, виділивши організації на кшталт послуги, рейтингу чи регіону.

Зараз ми зайняті його покращенням та додаємо додатковий функціонал. А саме розробляємо нові корисні функції та користувальницькі сценарії, займаємось їх впровадженням у додаток.

82