Ефективне онлайн-навчання: як Grade Education Centre створив освітній серіал на «Дія.Освіта»

«Дистанційка» вже давно вкорінилася у наше життя, проте далеко не всі до кінця розуміють, що ж це за явище і як її правильно, а головне ефективно, організувати.

Попри те, що більшість викладачів вже опанували онлайн-формат, все-таки це далеко не кінець. У світі технологій існують ще безліч інструментів, які можуть полегшити освітній процес і для педагогів, і для учнів. Тому важливо постійно розвиватись та шукати способи для ефективного навчання.

Відчуваєте, що ви професіонал у своїй сфері та хочете поділитися знаннями з іншими? Освітній серіал про організацію онлайн-навчання від Grade Education Centre — саме те, що вам потрібно! 

Яка програма серіалу та де його дивитися?

Для початку слід вияснити: що ж таке онлайн-навчання? Простими словами, це будь-який освітній процес, що відбувається за допомогою всесвітньої павутини.

Це може бути зокрема виконання завдань учнями на онлайн-платформах у будь-який період дня чи проведення уроків у реальному часі у дистанційному форматі.

Для того, аби кожен охочий зміг правильно організувати онлайн-навчання команда Grade University та освітнього центру Grade розробила курс для освітян на платформі «Дія.Освіта».

До слова, Дія.Освіта — це національна освітня платформа, спрямована на покращення цифрової грамотності українців і формування сучасних цифрових навичок.

На вебсайті доступні курси, що дозволяють здобути нові професійні навички у таких професіях як: візажист, маркетолог, кондитер, проджект-менеджер. Усі освітні серіали, тестування, вебінари та гайди на платформі "Дія.Освіта" — у вільному доступі.

Програма охоплює 7 серій та практичне завдання:

 1. Онлайн vs офлайн. Чому вибір формату навчання давно очевидний?
 2. Огляд навчальних онлайн-платформ
 3. Онлайн-інструменти для інтерактивного навчання
 4. Побудова ефективної взаємодії на занятті
 5. Комунікація з учнями під час уроків
 6. Проблеми онлайн-навчання та шляхи вирішення
 7. Комунікація з учасниками навчального процесу поза уроками
 8. Фінальний тест

Кому варто подивитись серіал?

Звичайно, цільова аудиторія серіалу — це викладачі різного спрямування.

Крім того, курс буде корисний також і для студентів, адже вони, безпосередньо, перебувають у центрі онлайн-навчання. 

«Я знаю багато студентів, які сумніваються в ефективності онлайн-формату. Проте я також переконана, що після перегляду серіалу вони зрозуміють, що робить викладач, аби провести онлайн-урок та які процеси цьому передують», — Олена Бочкарьова, академічна директорка та CELTA-тренерка у Grade.

Тобто ті, хто навчається, можуть краще зрозуміти тих, хто викладає. Ба більше, знання, здобуті на курсі, допоможуть уникнути багатьох непорозумінь між двома сторонами навчального процесу.

Чому цей серіал корисний для освітян?

Перш за все, такий курс полегшить процес онлайн-навчання у школах та зекономить купу часу на пошук платформ, інструментів та матеріалів.

Ну і, крім того, після перегляду серіалу глядачі отримають відповіді на наступні питання:

 • Офлайн-навчання краще, ніж онлайн?
 • Як організувати навчальний процес на «дистанційці»?
 • Яку платформу обрати?
 • Як встановити правила навчання?
 • У якому порядку варто задавати домашні завдання?
 • Що робити в екстрених ситуаціях?
 • Якими інструментами користуватися, щоб зробити уроки ефективнішими?

В основі сценарію для серіалу педагоги Grade Education Centre заклали особистий досвід викладання та звісно, 15 років роботи освітнього центру. Крім того, розробники курсу вивчали різні методики й досліджували платформи, що спрощують процес онлайн-навчання.

«Це було дуже цікаво та незвично. Мені подобається виходити із зони комфорту. Крім того, я переконана, що наш серіал буде цікавим та корисним для різної аудиторії, адже курс насичений практичними порадами та прикладами з реального життя», — Олена Бочкарьова, академічна директорка та CELTA-тренерка у Grade.

Зверніть увагу! Після проходження курсу від Grade на платформі «Дія.Освіта» кожен учасник отримує сертифікат, який підтвердить набуті знання.

Якщо вам цікаво більше дізнатися про classroom management під час онлайн-навчання — переходьте за посиланням.

Памʼятайте, що досконалості немає меж, а вчитися ніколи не пізно. Користуйтеся можливостями та навчайтеся разом з Grade Education Centre!

1914