Екошкола

DL agency створили платформу дистанційного навчання у галузі еко-освіти для учнів національних шкіл. Проект «Екошкола» було виконано на замовлення фармацевтичної компанії АТ Фармак.

Цього разу до нас завернувся постійний клієнт, для якого ми виконали вже не одне замовлення: корпоративний сайт (на якому ми впровадили систему для людей із вадами зору) і сторінки для міжнародних представництв компанії. Мова про національного фармацевтичного гіганта ПАТ Фармак, продукція якого представлена не тільки на вітчизняному ринку, але й у 20 інших країнах світу.

Отже, перед нами було поставлено досить цікаву та амбітну задачу - вивести проект еко-освіти, який досі працював оффлайн у доволі обмеженому режимі на всеукраїнський рівень. Для цього було створено платформу дистанційного навчання, яка отримала назву «Екошкола».

Ми створили привабливий сучасний лендінг, орієнтований на дитячу та батьківську аудиторію. Із переважанням зеленого кольору та еко-символіки, що відповідає головній тематиці сайту. На ньому ми розмістили короткі блоки інформації про історію виникнення проекту, мету, структуру навчання, інструкції та форму реєстрації.

Після того як учень реєструється та входить до системи, він потрапляє у свій навчальний кабінет. Система пропонує йому пройти короткий інструктаж із користування сайтом.

Сама навчальна система складається із 4 основних блоків. Кожний із них містить по 3 лекції із текстовими, графічними та відеоматеріалами, домашніми завданнями, тестами та додатковою тематичною літературою.

Щоб перейти до вивчення наступного блоку, учню необхідно засвоїти матеріал та успішно виконати усі завдання попереднього. Тести системи містять 20 питань, та учням вони видаються рандомно по 10 штук. Правильна відповідь – 10 балів. Для зарахування тесту необхідно набрати мінімум 60 балів. А для переходу до наступного блоку необхідно набрати відповідно мінімум 180 балів.

Виконанню домашніх завдань технічно було приділено багато уваги. Завдання до різних тем можуть бути несхожими. Десь треба відповісти на питання, десь зробити розрахунки та завантажити їх на сайт. Після того як учень завершує домашню роботу і натискає відповідну кнопку, завдання надсилається вчителю. Після перевірки вчитель робить позначку «завдання виконано» чи «завдання не виконано».

Якщо в учня виникають якісь питання щодо матеріалу або роботи сайту, він може адресувати їх вчителю або модератору. Для цього було створено чат. Вчитель також може написати учню. У цьому випадку дитина отримає сповіщення про надіслане повідомлення.

Нині учні українських шкіл з будь-якого куточку нашої країни мають можливість безкоштовно пройти навчання на платформі і отримати сертифікат. Окрім цього «Екошкола» мотивує дітей створювати команди і працювати над власними проектами з енергозбереження. Найкращі ідеї отримають від ПАТ Фармак гранти для їх реалізації. Та головне те, що «Екошкола» змінює світогляд, виховує в дітях відповідальне ставлення до ресурсів нашої планети. Нам приємно усвідомлювати, що ми причетні до цих позитивних змін.


2427