Емоційний та чесний ребрендинг магазину іграшок Zabavka

Агентство mirrolab розробило стратегію та айдентику побудовану на темі чесності. Адже чесність — це саме те слово та риса характеру, що найкраще описує бренд Zabavka.

Клієнт

Zabavka — це український магазин дитячих товарів та іграшок. Він особливий, бо не пропагує зразкове батьківство й ідеальні подарунки, — він про дитинство, повне вражень, емоцій, переживань, збитих колін й заливного сміху. Забавка розуміє всіх: і дітей, і батьків.

Завдання

Коли прийшов час оновитися Zabavka звернулась в агентство mirrolab, щоб допомогти створити нову айдентику та стратегію комунікації, та нарешті знайти свій унікальний образ.

Рішення 

Ще на першому етапі під час брифінгу з’ясувалось, що люди Забавки – щирі та відверті.

Чесність — це саме те слово та риса характеру, що найкраще описує Забавку й те, чого прагне їхня аудиторія. Їм набридло заганяти себе і свою дитину в чиїсь вигадані рамки. Сучасні мами й тата проти цього.

Тому саме в бік чесності та справжності в агентстві mirrolab почали скеровувати магазин, його комунікацію й айдентику.

В айдентиці показали, що немає правильних і неправильних емоцій — усі вони однаково важливі й потрібні. Для цього створили цілу зграю маленьких емоційок, які знайомлять дітей із собою, а батькам нагадують, що їх дитина теж може бути будь-якою. І це ок!

В агентстві mirrolab втілили правдиві емоції в лінійних персонажах. Форма, композиція та колір продовжують характер емоції. А щоб об’єднати всіх в одну сім'ю, використали елемент, без якого не обходиться ні одна гримаса, — брівки! Саме вони є тією впізнаваною деталлю, яка композиційно завершує логотип і комунікаційні носії, влучно повторюючи емоції бренд-героїв. 

Логотип складається з унікального шрифтового накреслення, що поєднує прямі болдові штрихи літер та м'які внутрішні округлення. Графічний елемент над літерою «A» виконує функцію наголосу та має візуальну прив'язку до міміки наших бровастих героїв. 

Емоційні персонажі, рухливі лінії та брівки, що трансформуються у плашку, — це основа айдентики та складові дизайн-системи бренду. 

Результат
Нова айдентика бренду гнучка та адаптовується під різні матеріали. Розроблений гайдлайн дає можливість без проблем користуватись самостійно.  

Zabavka отримали свій унікальний образ, що підкреслює сильні сторони бренду. Та найголовніший результат  — це щасливий клієнт.


1
2004