Фірмовий стиль sense it.

sense it — це агенція, що розробляє дизайнерські, дослідницькі та маркетингові рішення. Зокрема, компанія займається розробкою фірмових стилів, моушн-дизайном та 3д-графікою, а також маркетинговими стратегіями.

Замовник

Ускладнення було в тому, що ми стали умовним замовником самі для себе, як відомо, в такому випадку процес розробки ідей та виправлень може тривати дуже довго. Проте ми намагались поставитись до цього фірмового стилю, як до звичайного проєкту, який має свої бізнес-цілі та дедлайни. Також ця айдентика — це наше “обличчя”, тому ми прагнули розробити айдентику на такому деталізованому рівні, наче робимо для клієнта, як зазвичай.

Задачі

  1. Розробити фірмовий стиль, який буде представляти нашу власну агенцію та відображати наш професійний рівень.
  2. Створити не просто візуальне рішення, а концепцію власного бренду.
  3. Зробити графіку та концепцію цікавими для пересічного глядача, щоб зацікавити якомога більше людей і клієнтів.

Рішення

Оскільки ми займаємось розробкою діджитальних, тобто нематеріальних продуктів, наша айдентика апелює до назви “sense it”. Так ми пропонуємо глядачеві не бачити, а відчувати бренд, наприклад, через прозорі фігури, що присутні в SMM-графіці або незвичні матеріали фірмового одягу. Саме через це в самому кейсі немає детальних описів, на відміну від інших наших айдентик, щоб глядач самостійно все побачив та “відчув”.


Результат

Створення візуальної презентації нашої власної компанії було складним завданням, проте це один із найкращих досвідів, який може мати команда дизайнерів. Так ми отримали не тільки власний фірмовий стиль, а й якісний кейс у портфоліо, який демонструє наш підхід до роботи.

З самим кейсом можна ознайомитись за посиланням.

2216