Фірмовий стиль TECHIIA Holding

Агенція sense it. розробила фірмовий стиль для технологічного холдингу — TECHIIA.

Замовник

TECHIIA — великий IT-холдинг, який об'єднав багато підприємств та проєктів: розробку ПЗ, кіберспорт, виробництво сувенірної продукції, та багато інших.

Завдання

  • Стилістично об'єднати всі проекти та компанії холдингу, не порушуючи їх візуальну ідентичність.
  • Розробити такий стиль, який допомагав би швидко брендувати продукцію будь-якого типу та масштабу.
  • Підкреслити креативність та технологічний напрям компанії.

Рішення

Оскільки назва холдингу апелює до водної стихії, команда спочатку надихалася природньою пластикою хвиль, але досить швидко ми зрозуміли, що така ідея не є унікальною. Тому в новому рішенні ми використовували хвилі з фізичного явища — ефекта Доплера. Це зміна частоти хвиль, яку бачить спостерігач під час свого руху або джерела хвилі. Наприклад, коли повз проїжджає машина, шум від неї змінює свою тональність під час наближення або віддалення. 


Завдяки ефекту Доплера ми сформулювали та підкреслили оновлену концепцію: TECHIIA — це постійний рух вперед, згідно сучасних технологій, а також будь-яка дія компанії впливає на зовнішній світ, ніби запускаючи ланцюгову реакцію (хвилі) в діджитал-просторі.


Базовими кольорами айдентики є чорний та білий, що символізує єдність природи та технологій.


Базуючись на ефекті Доплера, ми розробили динамічну сітку для побудови брендованої графіки. Щоб візуалізувати хвилі від джерела, ми застосували арифметичну прогресію, таким чином "хвилі" можуть розходитись як по горизонталі/вертикалі, так і в обох напрямках.


Щоб фірмовий стиль TECHIIA не поглинав візуальну ідентичність компаній та проєктів холдингу, ми залишили кольорові акценти. Наприклад, таке рішення ми використовуємо, щоб створювати графіку для постів про нові вакансії.


Результат

TECHIIA отримали нову айдентику, яка транслює сенси, тісно асоціюється з новоствореною компанією, демонструє цінності та розвивається разом з холдингом.

Повний кейс можна подивитись на Behance.

2506