Форум громадянського суспільства на 3 тисячі учасників: кейс PR-супроводу найбільшого заходу для НУО

Три тисячі учасників, сотні громадських організацій з усієї країни, десятки представників державних органів і 4 сцени — розповідаємо, як допомагали просувати Форум «Обриси майбутнього» від ІСАР Єднання.

ІСАР Єднання щорічно проводять Форум громадянського суспільства понад 10 років.

У травні 2023 року організатори вирішили зібрати громадський і державний сектор, щоб обговорити три питання: перемогу, модернізацію і відновлення країни. 

Вхідні дані

Експлейнер

В нашій роботі ми керуємось принципами smart power. Адже секрет успішної PR-кампанії не у великому рекламному бюджеті, а у правильній точці докладання зусиль і якісній аналітиці цільових аудиторій. 

PR-супровід

Почали роботу з розсилки анонсу заходу в медіа. Сфокусувались на тих, в кого є наша аудиторія — Свідомі, Рубрика, Хмарочос, ЗМІ для змін тощо. Зробили розсилку на інформагенції і портали для громадського сектору. Тут обійшлося без рекламного бюджету.

Крім цього, інформаційним партнером Форуму виступило медіа Громадське. 

Контент для соціальних мереж

Оскільки івент мав нууууу дуже багато локацій і спікерів, в основу контент-стратегії ми заклали формат анонсів і презентації спікерів. Щоб учасники могли визначитись, які виступи хочуть почути, ще до старту Форуму.

Скромний контент план вилився у 45 текстів і 130 дизайнів. Працювали у двох мережах — Facebook та Instagram. 

Таргетинг

Акцент на таргетингу не робили. Але оскільки хотіли залучити нову аудиторію — тих, хто в громадський сектор прийшов нещодавно, запустили на них рекламу. Витратили $130 і отримали 505 лідів. Непогана конверсія для нішевої теми і непростої форми реєстрації.

Робота з партнерами

У програмі Форуму заплановано 11 окремих панельних дискусій. Кожна з них має свого “ментора” — організацію-партнера.

“Ну хто краще розкаже про захід, ніж ті, хто його організовує і тих, хто на ньому виступає” — подумали ми і пішли робить open pack.

*open pack — це папочка, яку ми готуємо для партнерів. Зазвичай ми включаємо туди адаптовані під різні соц.мережі дизайни і декілька варіантів текстів для анонсу. Завдання open pack — максимально спростити життя комунікаційнику організації, яку ми будемо просити розмістити анонс.

Схєма спрацювала. Партнери Форуму залюбки анонсували на своїх сторінках майбутню подію. Дехто взяв дизайни з нашої папочки, дехто адаптував. А комусь ми індивідуально підготували макет.

Приблизно ту саму стратегію використали для роботи зі спікерами. Надіслали їм анонс з їх фото і попросили запросити на захід свою аудиторію.

Анонсом поділились USAID, ПРООН в Україні, Міжнародний фонд «Відродження», ЦЕДЕМ, УНЦПД, Центр політико-правових реформ, Агенція відновлення та розвитку, Інститут лідерства та управління УКУ та інші. 

Результати

Хочете дізнатись про наші підходи й кейси більше? Тоді підписуйтесь на наші сторінки!

Instagram

Facebook

1462