#ГРАЙДУШЕЮ

Соціальна кампанія освітлення футбольного турніру для вихованців психо-неврологічних інтернатів України і дитячих будинків-інтернатів

Ситуація

Seni Cup - щорічний чемпіонат з футболу серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів, який з 2003 року проводить компанія Белла-Трейд. Але вболівальницькі трибуни із року в рік залишаються порожніми, хоча Seni Cup - це буквально головна подія року і навіть єдиний сенс життя для багатьох вихованців.

Виклик

Подолати байдужість громадськості до людей з обмеженими можливостями та організувати підтримку вболівальників для учасників Seni Cup

Інсайт

Професійні футболісти грають за гроші, тоді як мешканці інтернату грають у футбол для душі. Вони щодня старанно тренуються протягом року, щоб одного дня вийти на футбольне поле і відчувати себе зіркою.

Ідея

Провести Seni Cup 2019 як футбольний чемпіонат топового рівня, щоб учасники турніру відчули себе зірками футболу.

Рішення

На заході були представлені всі атрибути сучасного професійного футболу: зірки, арбітри, великі екрани та коментатори, а найголовніше - вболівальники! Учасники турніру отримали увагу тисяч людей на стадіоні та в соціальних мережах. Щоб залучити людей, ми організували в соціальних мережах Facebook та Instagram челлендж #PlayWithHeart, який був запущений зірками, а потім до нього приєдналися всі бажаючі. Анонс чемпіонату, події та результати висвітлювалися у ЗМІ за допомогою PR-кампанії на ТБ каналах, радіо та в онлайн медіа.  

Команда зірок ФК «Маестро» зіграла товариський матч з командою переможців Шевченківського інтернату 
Владислав Ващук нагородив найкращого бомбардира турніру футбольним м’ячем із власним автографом
Андрій Джеджула подарував капітану команди переможців ексклюзивну футболку з автографами гравців ФК «Маестро»
Челендж #грайдушею розпочали гравці ФК «Маестро», а після - до них доєдналися всі бажаючі

Результати

При нульовому медіа бюджеті охоплення кампанії склало 2,15 млн. людей. І найважливішим досягненням є те, що інтерес людей до Seni Cup 2019 привернув увагу Української Асоціації Футболу, яка нарешті належним чином оцінила відданість футболу вихованців інтернатів і пообіцяла, що у 2020 році футболісти ліги Seni Cup вийдуть на поле головної арени України - НСК Олімпійський!

Такі визначні результати призвели до того, що у грудні 2019 року проект Seni Cup отримав бронзову відзнаку Effie Awards Ukraine, а потім проект отримав ще декілька нагород – золото та срібло Wow Done Awards 2020, а також шортлист КМФР 2020.

Команда

Анастасія Пекарик – директорка з маркетингу Bella-Trade

Сергій Кузьменко – стратегічний директор 

Олена Самойленко – директорка 

Діана Гринєвич – лідерка проекта

Анастасія Панько - SMM-менеджер

Людмила Древецька – influencer-менеджер

Андрій Провотар - креативний директор 

1725