InBero: неймінг та лого для столярної майстерні

Завдання

Перше знайомство з брендом відбулося на виробництві. Завжди захопливо бачити, як фактично сирий матеріал перетворюється в унікальний виріб. У цьому і полягає головна ідея бренду: дерев’яні двері та вікна підійдуть до будь-якого інтер’єру, тому що виготовляються за індивідуальним замовленням.

Бізнес працював без назви та айдентики, а замовлення приходили через рекомендації існуючих клієнтів. Проте з початком війни стало зрозуміло, що прийшов час рости, створювати бренд та виходити на ширшу аудиторію.

Так перед нами постало завдання створити неймінг та логотип, аби компанія могла залучати нових клієнтів і цілісно та впізнавано з ними комунікувати.

Неймінг

Предмети, які виготовляють в столярній майстерні, – унікальні, процес їх створення подібний на індивідуальне пошиття костюму: підбирають і розмір, і стиль, і текстури. Такою увагою до деталей та естетики відомі італійці, тому у звучанні назви ми шукали цього неповторного італійського акценту.

Так з’явився InBero. У назві використана частинка італійського слова albero (дерево) та прийменник in (в), тобто назву можна довільно перекласти як “виконаний в дереві”.

Лого

Лого поєднує в собі динамічний шрифт та лінійний знак, що складається з зображення вікна та дверей. Такий просторовий портал, натхненний простими відтисками ліногравюри, асоціюється з кінцевим продуктом компанії, але водночас натякає на мистецьку складову: унікальність та творчий підхід.

P.S.

Створювати українські бренди під час війни водночас і трепетно, і відповідально. Майстри InBero й надалі творять столярне мистецтво, але тепер воно доповнюється впізнаваними назвою та логотипом. Віримо, що про цей бренд знатимуть й поза межами нашої країни.

3771