Інтерактивний стенд UAMASTER для iForum

iForum — наймасштабніша діджитал-конференція в Україні. У цей день всі підприємці, айтішники та маркетологи легітимно прогулюють роботу в офісі заради нетворкінгу і доповідей. Ще на iForum є виставкова зона зі стендами різних компаній, і кожна намагається виділитися. Нам потрібно було придумати стенд для UAMASTER — діджитал-агентства і співорганізатора iForum.

Ідея

Стенд для діджитал-агентства на діджитал-конференції — очевидно, без діджитал-технологій не обійтися. Ми пірнули в глибинні асоціації з поняттям «діджитал» і знайшли інсайт: часто реклама в інтернеті настільки точно потрапляє в бажання людей, що їм починає здаватися, ніби гаджети їх підслуховують.

Про кожного з нас зібрано стільки даних, що ми віддзеркалюємося в діджіталі як у дзеркалі (Чорному дзеркалі). Ми знаємо, що інтернет знає, що ми знаємо, — це лякає і захоплює.Рішення

Так ми придумали інтерактивний стенд, який читає думки людей. Камера знімає відвідувачів конференції, і в режимі реального часу відео виводиться на екран. Біля обличчя людини з'являється баббл з її «думками». Фрази ми вигадували всім агентством — вийшло 70 штук.

Механіка

Хороший стенд — той, який охоче фотографують і постять в соцмережах. Адже всі ми знаємо: не сфоткався на конфі — вважай, що не був на конфі. Ми підказали відвідувачам, що робити, прямо на стенді.Весь день конференції і ще тиждень опісля наші стрічки в соцмережах повністю складалися з селфі на нашому стенді. Виявилося, що не так вже й лякає людей Чорне дзеркало, яке знає всі їхні таємні думки ;)

Андрій Маноха, креативний директор Kyiv Signals


2163