Invest in Peace, Bro: голуби, реп і Михайло Федоров

Українська креативна агенція Bickerstaff.734 разом з блокчейн-компанією Everstake та за підтримки Мінцифри випустила креативне реп відео. Головна ціль комунікація — надихнути крипто-спільноту продовжувати підтримувати Україну і донатити у криптовалюті.

Чому криптовалюта?

Криптовалюта - нині найшвидший і найефективніший спосіб допомоги, оскільки немає жодних бюрократичних перешкод. Загалом за час війни в Україні було зібрано близько $100 млн у криптовалюті приватними та державними інституціями.

Так компанія Everstake пожертвувала $3,4 млн благодійному фонду Aid For Ukraine, що збирає внески у криптовалютах для армії. З моменту запуску ініціатива залучила понад $60 млн, з яких $45 млн витратила на аптечки, сухпайки, бронежилети та інші закупки для ЗСУ. Також співзасновники Everstake Сергій Васильчук та Євгеній Зайферт пожертвували Україні $10 млн. Євгеній Зайферт особисто передав $9 млн. Але і цього недостатньо. Україна потребує постійної підтримки, оскільки мир має свою ціну.


Non-standard комунікація

Щоб привернути увагу крипто-ентузіастів до проблеми війни, Bickerstaff обрали незвичну комунікацію для такої серйозної теми. Команда разом з Everstake, Міністерством цифрової трансформації записали реп-відео, де головними героями стали голуби миру, які закликають інвестувати у мир. Композитором і соавтором треку став музикант Дмитрій Лютий, засновник київського постпанк проєкту Space Spice Boy.

Креативний директор Bickerstaff.734 Ілля Ануфрієнко пояснив, що білий голуб символізує мир, ось він і став головним символом відео.

Меседж в тому, що люди інвестують в багато дивних речей і свято вірять в те, що вони стануть проривними. Але вони рідко думають про мир як інвестицію, хоча це найважливіша річ для людства. Якщо не буде миру, ви не зможете заправити свій Lamborghini чи купити ферму з альпаками. Ми впевнені, що мир вартий того, щоб вкласти в нього гроші

Ілля Ануфрієнко, креативний директор Bickerstaff.734

У самому ролику голуби миру зачитали реп разом з Михайлом Федоровим, віцепрем'єр-міністром — міністром цифрової трансформації України. Так команда сподівається, що це відео буде ще більш помітним на фоні інших і зможе залучити більше пожертвувань.

Комунікація Михайла Федорова з провідними бізнесменами чи політиками стає одразу топовою новиною в усіх іноземних ЗМІ. Тому для нас було дуже важливо, щоб він зміг взяти участь у цій комунікації. Він авторитет для міжнародної спільноти, тому це виглядало правильно і гармонійно, щоб Михайло Федоров звернувся до криптоспільноти. Так він зможе надихнути крипто-ентузіастів підтримати України ще більше


3792