Як UNO розкрили секрет "ульотного завису" разом із групою DETKI

Настільна гра UNO: кооперація з інфлюенсерами

Про проєкт

Спочатку ми отримали запит на створення відеоролика з блогером, який є популярним серед цільової аудиторії бренду, для просування гри UNO, та розробку ідеї спілкування офлайн.

Після фрази клієнта, що герой або героїня відео мають бути сучасними, енергійними та популярними серед ЦА, ми одразу зрозуміли — шукати треба серед дітей та підлітків. Хіба є хтось активніший?

Оскільки гра розрахована на компанію, ми розуміли, що маємо два варіанти: знайти одного блогера, а інші герої відео не будуть відомі аудиторії, або всі учасники будуть частиною однієї відомої компанії. Другий варіант здавався нам цікавішим.

А далі був пошук потрібних осіб і тих, із ким співпадають інтереси, хто побачить у проєкті такий саме потенціал для себе, як побачили в ньому ми.

Коли ми знайшли героїв майбутнього відео, групу DETKI, які відповідали ЦА бренду, характеру самого продукту та розробленій ідеї, головним завданням було зробити так, щоб про секрети "ульотного завису" дізналася аудиторія героїв нашого ролика. 


  Що ми зробили?

  1. Розробили концепт промо – ідею, визначили інструменти та канали. 

  2. Відеопродакшн: підготовку сценарію, зйомку та монтаж роликів, різних за тривалістю та призначенням:

  • для ротації у кінотеатрі

  Ролики були показані перед сеансами "Секрети домашніх тварин 2". Цей мультиалікаційний фільм обрали не тільки для того, щоб ролики побачила ЦА бренду, але й для того, щоб нагадати мамам, татам про те, як можуть відпочити їхні діти, не використовуючи при цьому гаджети та соцмережі. І це питання дуже актуальне серед батьків сучасних підлітків.

  • для  Instagram та YouTube

  Для всіх подальших етапів просування були потрібні різні формати: і для постів, і для сториз, і для публікації відео з конкурсом на YouTube. Правильна тривалість та формат – те, що потрібно було відстежити у кожному з підготовлених варіантів. А найголовніше – зберегти жвавість і "ульотність" відео за будь-якої його тривалості.

  3. Instagram

  Публикації відео у постах та сториз, проведення розіграшу на акаунті DETKI – все це допомогло передати настрій гри UNO та залучити аудиторію до комунікації з героями нашого відео.

  4. Відео в YouTube на каналі групи DETKI 

  Охопити YouTube  це забезпечити ще більший контакт з молодою та активною аудиторією, і вкотре нагадати про те, як можна проводити час із друзями, не використовуючи при цьому гаджети. У цьому ролику ми також показали продукт та анонсували конкурс.

  5. Допомога у підготовці та узгодженні матеріалів для мереж продажу дитячих іграшок – партнерів бренду UNO

  Результати

  1. Відео на Youtube отримало 1,3 млн переглядів.
  2. Загальне охоплення промокампанії становить 1 млн 760 тис користувачі.
  3. Промо допомогло бренду нагадати дітям про те, що ігри поза телефонами, гаджетами – це весело. 
  4. Кампанія допомогла UNO вирости у продажах на 25% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
  5. План з переглядів виконали на 114%, план за кліками – на 152%, а за охопленням – на 103%. Про секрети "ульотного завису" дізналися більше дітей, ніж планувалося!  2350