Karkas: брендинг виробника меблів з металу та дерева

Буковинський виробник меблів із металу та дерева звернувся до агенства Wizart із завданням розробити брендингову концепцію для своєї компанії. Внаслідок нашої співпраці з'явився оригінальний і впізнаваний бренд для творчих та креативних людей.

Завдання

Виведення на ринок нового бренду меблів в індустріальному стилі лофт.

Розробка нейму та слоганів, реєстрація торгової марки в Укрпатенті, створення комунікаційної стратегії та позиціонування, логотипу, корпоративної айдентики, брендбуку, інтернет-магазину.

Замовник

Компанія – новий виробник меблів із власними цехами, обладнанням, конструкторським та дизайнерським бюро.

Планується:

– випуск стандартизованих моделей;

– розробка окремих позицій меблів за індивідуальним замовленням;

– комплексні проєкти облаштування меблями житлових інтер’єрів;

– комплексні проєкти облаштування меблями комерційних інтер’єрів.

Бренд karkas пропонує десятки дизайнів з кожної позиції меблевого асортименту: столів, стільців, етажерок, стелажів, ліжок тощо. До деяких моделей меблів можна придбати додаткові позиції декору у такому ж дизайні. Наприклад, купуючи стіл, можна придбати етажерку, годинник або світильник з цієї ж серії.

Процес

Під час розробки стратегії ми ознайомилися із загальними тенденціями меблевої галузі та змінами, зумовленими новими санітарними вимогами до облаштування офісних приміщень. Вивчаючи ситуацію на ринку, виявили, що зростання користування послугами у цій сфері зумовлене бажанням та потребою переоблаштування простору: домашніх офісів, робочих приміщень, місць громадського відпочинку.

Вивчаючи конкурентне середовище, ми визначили, що головною УТП компанії буде більша, ніж у конкурентів, варіативність та різноманіття дизайнів у поєднанні з можливістю виконання нестандартних моделей під замовлення.

Під час стратегічних сесій головною аудиторією було вирішено обрати людей «молодих душею» – активних, креативних, творчих, новаторів. Тих, хто втомився від звичних варіантів меблів з ДСП та хоче зробити свій інтер’єр більш унікальним і привабливим. Наші споживачі шукають оригінальні моделі меблів, при цьому не готові переплачувати за те, що меблі зроблені, наприклад, у Данії чи Іспанії. Потрібен вітчизняний виробник, який забезпечить якість металу, швів, покраски на високому рівні, та з відповідним рівнем сервісу.

Вербальна та візуальна концепції

Головну ідею ми транслювали через назву та слогани: karkas – це основа для ваших ідей / рішень / життя / творчості / думок. Karkas – основа для вашої фантазії. Karkas – основа вашого комфорту. Цей динамічний, сміливий, молодіжний та креативний стиль ми відтворили у фірмовій графіці та усіх комунікаціях компанії.

Знак утворюється зі стилізованої літери «К», графіка якої схожа на рамкові конструкції, каркас і основу. Символ має тривимірну композицію, що транслює головну ідею бренду «Каркас» – створення простору, який надихає і стає основою для творчості і життя.

Шрифтова частина логотипу має в основі сучасну просту гарнітуру sans serif, підкреслює лаконічність і зручність меблів у стилі лофт.

Фірмова палітра складається із енергійних і яскравих кольорів, які співзвучні життю у ритмі сучасного міста.

Як фірмову графіку ми обрали динамічну сітку, яка формує креативний простір для будь-яких задумів.


Результат

У перший день публікації проєкту в соціальних мережах компанія Karkas отримала кілька звернень. Керівництво компанії відзначило це як чудовий показник відповідності концепції інтересам обраної аудиторії.

Команда

Agency: WIZART

Strategist: Igor Suvorov

Art Director: Nataliya Suvorova

Designer: Artem Dvorzhak, Nataliya Suvorova

Copywriter: Yuliia Patsaraniuk, Anastasia Isko

Motion: Alexander Romanenko

2297