КартоFUN | Фудпейзажинг

Коли ти приходиш кудись, де тебе особливо не чекають, доводиться проявляти дива винахідливості, щоб бути поміченим. Так, щоб чіпси Kartofun змогли зайняти своє «місце під сонцем» на полиці, нашій агенції довелося повністю переосмислити візуальну складову бренду, «навісивши» на неї дизайн упаковок для шести смаків, що виконаний в олдскульно-крафтовій манері foodscapes.

Від учорашнього Kartofun’у залишилося тільки ім’я бренду та динамічний слоган «Все буде FUN!», котрі не заважали майбутнім перевтіленням. А ось похмура упаковка з 90-х не викликала довіру, так само, як і композиційна основа лінійки.

Рішення

Позбавлення пережитків минулого відбувалося в два етапи.

Спочатку Brain Tank'и зайнялися «внутрішнім світом» упаковки Kartofun: на зміну незручному герметичному пакету з фольги прийшов корекс і нова форма самих чіпсів — довгі прямокутні пластини стали компактними квадратиками.

Потім настала черга створення нової візуальної ідентичності бренду, під час якої «до корзини» відправилося багато ідей. Агенція шукала дизайн, що відповідає одразу двом непростим вимогам: він має привертати увагу та бути єдиним у своєму роді.

Переможцем жорсткого кастингу став стиль foodscapes — техніка створення пейзажів із продуктів. Це було саме те, що треба. Знайти щось схоже й в світі достатньо складно (якщо, звичайно ж, винести за дужки євангеліста такого напрямку — Карла Уорнера), а вже на українському ринку — й поготів. Упаковку з такою обкладинкою хочеться дістати з магазинної полиці та роздивитися ближче.

Але головною особливістю ребрендингу все таки стали історії, котрі «розігралися» на кожній упаковці лінійки Kartofun. Полетіти на повітряній кулі з паприки, відправитися на екскурсію до сирної піраміди, прогулятися грибною галявиною — все залежить від смаку, якому ви надаєте перевагу. Принаймні, така можливість тепер є в кожного!

846