Кавун-баян, планета-апельсин та лимон в костюмі акули: як освіжитися новим дизайном Актуаль від Danone

Молочка - це дуже корисно, але ж так нууудно... Сьогодні полиці магазинів переповнені однаковими пляшками та упаковками з однаковими фруктами, що падають в однакові “хвилі” молока.

Рибченко Вікторія, старший бренд-менеджер Danone Ukraine:

«Бренд - це особистість, яка повинна розвиватися, а не стояти на місці.

Особливо з такою назвою марки, як "Актуаль", у всіх в команді було

незаперечне бажання зробити продукт максимально актуальним. Адже він призначений для молодих, яскравих і активних людей, які шукають смак у всьому чим займаються і хочуть отримувати від цього задоволення. Тому Актуаль хоче ділитися своїм освіжаючим смаком і користю в сучасній і цікавій подачі.»

Бондаренко Катерина, молодший бренд-менеджер Danone Ukraine:

«Лакто-Сік Актуаль - це в першу чергу освіжаючий напій, який несе

користь молочної сироватки і смак соку. А ринок напоїв яскраво демонструє своє бажання бути в тренді для своєї аудиторії, так би мовити - друзів. Саме бажання бути на одній хвилі зі своїм споживачем підштовхнуло нас до такого яскравого і стильного дизайну.»

Розробкою нових етикеток займалася команда креативного агентства R Agency.

Аліса Меженська, молодший арт-директор R Agency:

«Нам дуже пощастило з клієнтом, який був готовий до нестандартних рішень. Він підтримав наше бажання відірватися на повну, щоб виділитися з блідої маси упаковок у молочному відділі.

Ми зробили яскраві сюрреалістичні ілюстрації, в яких показуємо, що "Актуаль" — актуальний у будь-якій, навіть найнезрозумілішій ситуації. Також ми наповнили етикетку різними фічами типу “рецептів від запари”, щоб людям було цікаво розглядати її по дорозі до каси, або навіть запостити в інстаграм.»

1318