Казковий дизайн соків для дітей від Galicia та Havas Kyiv Design

Національний виробник натуральних соків Galicia вирішив створити лінійку спеціально для дітлахів. Лаконічний об’єм, оновлена рецептура, повністю змінений концепт упаковки та унікальні персонажі — те, що вирізняє нову продукцію, яка з’явиться на полицях магазинів вже на початку грудня.

Сучасні діти вже стають реальними споживачами. «Мама купи» — це минуле століття. На часі — своя картка, а краще — смартфон з NFC. Ще трохи, і ці хлопчики та дівчатка стануть молодими активними людьми, повноцінними споживачами, тож бренду важливо будувати з ними довірчі відносини вже сьогодні. Але рецептурою малечу не зацікавиш. Потрібна казка…

І вона народилась! Команда Galicia створила шість персонажів для кожного смаку з різними іменами, характерами, особливостями та навіть професіями. А ще розробила для них фірмові фрази у вигляді міні-віршика, щоб діти та батьки краще могли запам’ятати основну рису героя та асоціювати його з певним смаком.

Зі свого боку бюро Havas Kyiv Design створила неповторний візуальний образ кожного героя. Команда прагнула представити світові сучасних персонажів, які сподобаються малечі, а не просто стандартних мультяшних героїв.

Наприклад, Фруті (мультифруктовий сік) — дослідник, якому все цікаво, тому він дуже трохи схожий на ботана в окулярах. Але саме Фруті створює всі нові смаки Galicia. Дорі (мандариново-яблучний сік) — креативний поет і музикант, на що натякає його неординарний зовнішній вигляд — зачіска та окуляри. А Блекі (яблучно-чорничний сік) — душа компанії, завжди на хвилі трендів, тому має при собі стильні навушники.

Ще є мандрівниця Дюбі (яблучно-грушевий сік) — її пристрасть до пригод дизайнери передали у кожній деталі міміки. Непосида Ябі (яблучний сік) — він, звісно, з ніжками, і ніжна Бері (ягідний мікс).

Місія, яку бачили перед собою команди Galicia та Havas Kyiv Design — це подарувати дітям справжню казку. Адже дитинство — це той прекрасний час, коли можна не просто пити сік, а легко переноситися в інший світ, наповнений пригодами.

Чому зробили редизайн?

Дослідивши цільову аудиторію та ринок соків, дійшли висновку, що бренду Galicia потрібно формат 0.2 виділити в окрему лінійку дитячих соків із характерними атрибутами та комунікацією.

Виокремили такі аспекти стратегії розвитку Galicia – сегментація, персоналізація та омолодження – під одним брендом декілька лінійок з окремим позиціонуванням та комунікацією. Стратегічні напрямки: сік для дітей та молоді.

Як результат - створили яскраву та більш помітну на полиці упаковку лінійки, яка поєднала у собі емоційну складову для дітей та раціональну частину для батьків. А за рахунок унікальних персонажів та кольорів диференціювали продукт від конкурентів на полиці.

Що змінили:

Нові смаки

Дизайни та смаки дитячої лінійки соків Galicia створені на основі дослідження смакових уподобань дітей та зворотного зв'язку батьків. Galicia створила особливі рецептури яблучно-грушевого, мультифруктового та ягідного соку, що поєднує багаті на вітаміни та мінерали фрукти та ягоди із солодкими сортами яблук, щоб корисне було смачним дітям, а батькам не доводилось робити вибір між корисним та смачним. Додали у лінійку мандариново-яблучний сік, що відповідає запиту на тропічні та освіжаючі напої.


1946