Кейс 7dreamsport. Стратегія впізнаваності для онлайн-ритейлу

Наш клієнт: 

7 dreamsport – мультибрендовий онлайн-магазин одягу та взуття. 

Задача: 

Бренд уже впевнено почуває себе на B2В ринку та замислив захопити ринок В2С. Перед нами постало завдання показати бренду шлях до впізнаваності.  

Рік: 2022

Надані послуги: 

  • Фірмовий стиль
  • Паковання
  • Комунікаційна стратегія

Фірмовий стиль

Першим кроком ми взялись допрацьовувати фірмовий стиль. У бренду вже був логотип у вигляді цифри 7, який ми доповнили фірмовими патернами та широкою кольоровою палітрою. 

Мерч та брендовані елементи

Філософію бренду “Роби так, як хочеться” ми продовжили візуально у брендованих елементах. Логотип став стрілкою, яка може рухатись у власному напрямку. Такому, як хочеться тобі. 

Пакування та компліменти

Розпаковка замовлення – як перше побачення. Ми задумали зробити це побачення приємним і залишити на згадку кілька компліментів. Провели опитування серед представників цільової аудиторії та зібрали дані про процеси пакування всередині компанії.

Результат: коробки, упаковки та пакети різних форматів, щоб менеджерам було зручно скласти велике замовлення, а покупцям комфортно нести пакунки додому. В доповнення ми підготували листівку, стікери та фітнес-резинки, які стали компліментами при покупці. 

Комунікаційна стратегія

Що обʼєднує усі спортивні світові бренди одягу? Вони якісні, вони стильні, перевірені часом, зручні, вони мотивують і вболівають за нас. Найки, адідаси, рібоки – це сильна команда брендів, ідей, філософій. З ними не можливо програти, особливо якщо це шопінг. Саме цей інсайт ліг в основу нашої комунікації. 

2699